Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Fergus
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2025, 11:12
o
mam takiego
Odpisz
23 października 2014, 19:37
kiedyś chciałam jechać do Australii... ;_;
Odpisz
Edytowano - 23 października 2014, 19:48
@noszkurnawszystkozajete: Ja też kiedyś chciałem...Ale, kiedy zobaczyłem niektóre rzeczy to...
Odpisz
24 października 2014, 22:33
@Szymon123PL: Gify nie działają w komentarzach obrazkowych ;D
Odpisz
25 października 2014, 16:59
To nie gif ;) Zapisałem gif jako obraz png, bo i tak był jedną klatką i nic się nie ruszało.
Odpisz
25 października 2014, 17:07
@Szymon123PL: Myślałem że chcesz dodać tego gifa że się wsuwa w te krzaki :D
Odpisz
26 października 2014, 01:14
Nom. Pasowałoby, ale nie ma takiej opcji, więc wstawiłem jego DERP face.
Odpisz
26 października 2014, 01:15
@Szymon123PL: Pierwsza w nocy a ty na jejach?! Oj szymuś, leci wpie**ol :D
Odpisz
Edytowano - 26 października 2014, 01:21
Nieeee!Błagam!Na PGA jutro jadę :(
Odpisz
8 sierpnia 2018, 18:26
@Szymon123PL: Halo, jestem z przyszłości i już można dawać gify w komentarzach
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2018, 18:44
@rozwalgo: Zajęło im to 4 lata, ale w końcu mamy tą możliwość. Niewątpliwie właśnie te komentarze przyczyniły się do dodania tej opcji. Na 100%. Tylko długo to rozważali. Tak...
Odpisz
24 października 2014, 08:39
10:39.
Pora na wielkiego pająka!
Odpisz
24 października 2014, 08:15
GTFO!
Odpisz
23 października 2014, 22:57
A ja przez dłuższą chwile patrzyłem na zegar i rozmyślałem co w nim może być nie tak xD
Odpisz
23 października 2014, 19:13
pajak jak pajak nie sprzataj przez 2 miesiace pod luzkiem to tez takie znajdziesz (potwierdzone info)
Odpisz
Edytowano - 23 października 2014, 19:27
@mooped: Ja nie sprzątam więcej i znajduję swoje laczki pod łóżkiem xD
Odpisz
23 października 2014, 19:59
@Szymon123PL: Ja znalazłem pod łóżkiem podłogę.
Odpisz
23 października 2014, 20:03
@jacek1s: Właśnie spostrzegłem, że śpię w piwnicy...hm....I co teraz? ;-;
Odpisz
23 października 2014, 20:25
@Szymon123PL: Sprawdź czy nie masz czasami rozerwanej dupy.
Odpisz
23 października 2014, 20:32
@jacek1s: Czemu jesteś taki nie miły? ;-; Co ja ci zrobiłem jacku? ;-; I nie. wszystko w porządku. Ale serio czemu jesteś nie miły? Czy to była jedynie żartobliwa wypowiedź? Całkiem możliwe, że odczytałem to nie w taki sposób jaki miałeś na myśli.
Odpisz
23 października 2014, 20:40
@Szymon123PL: Za wiele wku*wiania dziś przeżyłem, żeby być śmiesznym...
Odpisz
23 października 2014, 21:44
@mooped: Pająki nie lubią brudnych i zakurzonych miejsc.
Odpisz
23 października 2014, 22:24
@jacek1s: Ok. To się chociaż nie "wyżywaj". Ja nic nie zrobiłem. Czasami po prostu dobrze się wyciszyć i posiedzieć w spokoju. Ale rób jak uważasz. Ja tam psychologiem nie jestem.
Odpisz
23 października 2014, 22:57
@Szymon123PL: Jeden ch*j co będę robił.
Odpisz
23 października 2014, 20:54
Dzięki, teraz będę miała koszmary :c
Odpisz
23 października 2014, 20:01
nope nope nope
Odpisz
23 października 2014, 19:51
Jakoś mnie to nie dziwi :D
Odpisz
23 października 2014, 19:37
Łoojaaaa! Uciekam!
Odpisz