Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Jakby trochę nie fair
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2020, 11:28
Szwajcaria zawsze Neutral
Odpisz
28 kwietnia 2020, 11:27
Odpisz
5 listopada 2014, 13:22
czy to czołg pz. I c?
Odpisz
25 maja 2019, 09:46
@maderfaker123: ja myślę że 2
Odpisz
29 listopada 2016, 22:38
Polska kiedyś była silna husaria to były takie właśnie czołgi w tamtych czasach a teraz gówno .... ALE MAMY IMPERATORA DUDĘ KTÓRY OBIECAŁ MODERNIZACJĘ FLOTY! POLSKA BYĆ SILNA ZNOWU! #TEAMIMPERATORDUDA XD
Odpisz
21 października 2014, 17:42
"Patrioci" za 3...
Odpisz
21 października 2014, 20:53
2
Odpisz
21 października 2014, 23:39
1,2,3...
Odpisz
22 października 2014, 17:02
T0O monamo !~~~~~!!!!oneneo
Odpisz
22 października 2014, 17:17
to polandball ' _'
Odpisz
22 października 2014, 17:23
Monago!
Odpisz
24 października 2014, 21:07
po 3, 2 powinno być 1, a nie 1, 2, 3 ...
Odpisz
24 października 2014, 21:13
O to ja patriota! <treść mówiąca że bez problemu wygramy z agresorem + przympomnienie jakiejśctam bitwy dla uwiarygodnienia> Podsumowując wygramy nawet uzbrojeni w patyki z gównem i kamyszki-zwirki! <odchodzi ku chwale w poparciach innych patriotów>
Odpisz
24 października 2014, 21:45
chodzi o to że się cofam i ich nie będzie
Odpisz
24 października 2014, 22:46
@Chrzaszcz_Trzcinowy: mówić to jedno a jak przyjdzie co doczego to większość "patriotów" internetowych ucieknie bądź zginie głupio ps. hejty mnie nie obchodzą
Odpisz
25 października 2014, 11:39
@WickedHeart: Tu się objawia świetne powiedzenie generała Pattona:"Patrioci mówią tylko o ginięciu za ojczyznę. Nigdy o zabijaniu za nią".
Odpisz
25 października 2014, 15:18
Obecny!
Odpisz
25 października 2014, 15:17
puk puk, kto tam? DEMOKRACJA!!! (dźwięk gitary w tle)... muszę chyba iść do psychologa xD
Odpisz
25 października 2014, 10:10
Nie śmieszne
Odpisz
24 października 2014, 21:47
Polak nawet z kijem na czołg idzie, a inni z bombami uciekają.
Odpisz
24 października 2014, 21:50
@dustin2001: Akurat to, że Polak z kijem pójdzie na czołg, co w praktyce oznacza szybką śmierć, nie jest zaletą.
Odpisz
25 października 2014, 09:33
To ma znaczenie symboliczne. Ta odwaga i duma. Z kijem nie poszliby, ale z czymś np. kanistrami z olejem to już tak.
Odpisz
25 października 2014, 09:39
@dustin2001: Aaa, w takim razie się z tobą zgadzam. Polak jest jak MacGyver, on ze wszystkiego zrobi broń i nie zawaha się jej użyć :)
Odpisz
25 października 2014, 08:39
ZA**BISTE!!
Odpisz
25 października 2014, 07:23
Pzkpfw. II Ausf. F. Tak, to ten czołg. Ja gracz wota bardzo.
Odpisz