Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loligin

28 kwietnia 2020, 11:28

Szwajcaria zawsze Neutral

komentarz obrazkowy

Avatar Loligin

28 kwietnia 2020, 11:27

komentarz obrazkowy

Avatar maderfaker123

5 listopada 2014, 13:22

czy to czołg pz. I c?

Avatar pokemon223

25 maja 2019, 09:46

@maderfaker123: ja myślę że 2

Avatar Predator_PL

29 listopada 2016, 22:38

Polska kiedyś była silna husaria to były takie właśnie czołgi w tamtych czasach a teraz gówno .... ALE MAMY IMPERATORA DUDĘ KTÓRY OBIECAŁ MODERNIZACJĘ FLOTY! POLSKA BYĆ SILNA ZNOWU! #TEAMIMPERATORDUDA XD

Avatar
Konto usunięte

21 października 2014, 17:42

"Patrioci" za 3...

Avatar
Konto usunięte

21 października 2014, 20:53

2

Avatar
Konto usunięte

21 października 2014, 23:39

1,2,3...

Avatar
Konto usunięte

22 października 2014, 17:02

T0O monamo !~~~~~!!!!oneneo

Avatar
Konto usunięte

22 października 2014, 17:17

to polandball ' _'

Avatar
Konto usunięte

22 października 2014, 17:23

Monago!

Avatar
Konto usunięte

24 października 2014, 21:07

po 3, 2 powinno być 1, a nie 1, 2, 3 ...

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

24 października 2014, 21:13

O to ja patriota! <treść mówiąca że bez problemu wygramy z agresorem + przympomnienie jakiejśctam bitwy dla uwiarygodnienia> Podsumowując wygramy nawet uzbrojeni w patyki z gównem i kamyszki-zwirki! <odchodzi ku chwale w poparciach innych patriotów>

Avatar
Konto usunięte

24 października 2014, 21:45

chodzi o to że się cofam i ich nie będzie

Avatar WickedHeart

24 października 2014, 22:46

@Chrzaszcz_Trzcinowy: mówić to jedno a jak przyjdzie co doczego to większość "patriotów" internetowych ucieknie bądź zginie głupio ps. hejty mnie nie obchodzą

Avatar Piotresiek

25 października 2014, 11:39

@WickedHeart: Tu się objawia świetne powiedzenie generała Pattona:"Patrioci mówią tylko o ginięciu za ojczyznę. Nigdy o zabijaniu za nią".

Avatar VanQuisch

25 października 2014, 15:18

Obecny!

Avatar neokids15

25 października 2014, 15:17

puk puk, kto tam? DEMOKRACJA!!! (dźwięk gitary w tle)... muszę chyba iść do psychologa xD

Avatar Mewtwo1

25 października 2014, 10:10

Nie śmieszne

Avatar dustin2001

24 października 2014, 21:47

Polak nawet z kijem na czołg idzie, a inni z bombami uciekają.

Avatar
Konto usunięte

24 października 2014, 21:50

@dustin2001: Akurat to, że Polak z kijem pójdzie na czołg, co w praktyce oznacza szybką śmierć, nie jest zaletą.

Avatar dustin2001

25 października 2014, 09:33

To ma znaczenie symboliczne. Ta odwaga i duma. Z kijem nie poszliby, ale z czymś np. kanistrami z olejem to już tak.

Avatar
Konto usunięte

25 października 2014, 09:39

@dustin2001: Aaa, w takim razie się z tobą zgadzam. Polak jest jak MacGyver, on ze wszystkiego zrobi broń i nie zawaha się jej użyć :)

Avatar rakcer_PL

25 października 2014, 08:39

ZA**BISTE!!

Avatar
Konto usunięte

25 października 2014, 07:23

Pzkpfw. II Ausf. F. Tak, to ten czołg. Ja gracz wota bardzo.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy sami, a ściana między nami

Jakby trochę nie fair

Pozdrawiam świetliki

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka