To się nazywa rozwój bohatera!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie znoszę kleszczy
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2014, 18:52
ona jest wysmarowana gównem:D
Odpisz
24 października 2014, 19:58
@julka225: Zawiodę cię, błotem + ubrania usmarowane wnętrznościami.
Odpisz
Edytowano - 23 października 2014, 18:46
Daryl Dixon i tak jest najlepszy, przy nim wszyscy bochaterowie wydają się tacy cip*waci.
Odpisz
22 października 2014, 17:03
Spojleryyyyyyyy
Odpisz
22 października 2014, 20:40
SZPOLRER w drugim odc opie**ola noge temu mudzynowi (nie pamietam jak ma na imie) temu lekarzowi i ja zjedzą :-V
(sku*wiele )
Odpisz
22 października 2014, 21:01
@mooped: Którego sezonu?
Odpisz
23 października 2014, 17:17
5
Odpisz
22 października 2014, 20:33
Dokładnie, jej przemiana jest mega, podobnie jak Daryla.
Odpisz
Edytowano - 22 października 2014, 19:03
Nie zadzieraj z kobietami, bo w 5 sezonów mogą się zmienić w zabójczynie.
Odpisz
Edytowano - 22 października 2014, 18:31
Czyżby TWD? Wreszcie muszę się zabrać za film, gra bardzo mi się podobała zwłaszcza fabuła i nadchodzący sezon 3.
Odpisz
22 października 2014, 18:37
@szakal1: Trollujesz czy nie wiesz?
Odpisz
22 października 2014, 18:38
@Ravios: może nie oglądał? Ja nie znam ani Gry o Tron, ani The Walking Dead, zwyczajnie nie mam czasu, a jakoś żyję.
Odpisz
22 października 2014, 19:28
@Agent00Kurczak: Chodzi mi o to, że napisał "nadchodzący sezon 3", bo est już 5.
Odpisz
22 października 2014, 20:06
@Ravios: Wydaje mi się że chodziło mu o gre.
Odpisz
22 października 2014, 20:06
A, spx xD niedoczytałem.
Odpisz
22 października 2014, 20:07
@Ravios: Naucz się czytać ze zrozumieniem! Pisałem o grze gdzie są na razie tylko 2 SEZONY!
Odpisz
22 października 2014, 20:14
@Ravios: Teraz już wiadomo kto tak hejci dawniejszych użytkowników Jeja...
Odpisz
22 października 2014, 20:23
@szakal1: ,,nadchodzący"? Jeszcze z rok bedze dane nam zaczekać.
Odpisz
22 października 2014, 20:38
@szakal1: 3 sezon bedzie EPICKI :-]
Odpisz
22 października 2014, 21:35
@szakal1: Kto?
Odpisz
22 października 2014, 21:56
@mtista: Przesada, gdzieś miałem niepewne info że wyjdzie koło wiosny.
Odpisz