Gdy włączam telefon w środku nocy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Niegrzeczny Oskarek
Należy się za piękne oczy
Mało znany szczegół
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2014, 21:10
z jakiego to anime (bo na oko anime) bo jeżeli są w nim mopsy, to wiem że będzie dobre :)
Odpisz
23 października 2014, 21:53
@SpaceMarine1990: możliwe że devil my cry (poważne, napisy i zabijanie) ale nie jestem pewien
Odpisz
31 grudnia 2014, 20:13
@Henzej: przestarzałe ale odpowiadam xDDDD na yt jest anime jak działa atomówka... nieoglądaj.... jest widok jak się dziecko pali, rozpuszcza i jednocześnie od fali uderzeniowej skura się odczepia od ciała...
Odpisz
21 lutego 2015, 23:11
@Meuflagiator2000: 0.o
Odpisz
15 sierpnia 2016, 10:03
@SpaceMarine1990: wpisz w google ''Ato the pug'' tam dalej wiesz co robić
Odpisz
14 kwietnia 2015, 16:40
Maya?
Odpisz
25 marca 2019, 14:12
@SharpNeedle: Czyli jednak jesteś tu długo.
Odpisz
25 marca 2019, 14:36
@Freddyjumpscare: 4 lata
Odpisz
27 stycznia 2015, 23:27
ja i tak jak mam 0% to i tak jest jasno ;)
Odpisz
23 października 2014, 21:06
Mam najsłabsze oświetlenie ustawione :P
Odpisz
23 października 2014, 21:30
@Henzej: ja też, ale i tak jest za jasno xD
Odpisz
26 października 2014, 22:30
@noszkurnawszystkozajete: ja mam na 0% jasność i nadal za jasno, wygląda na 100% a 100% to 1000%
Odpisz
7 listopada 2014, 16:38
ja mam na 100%. a robi na 0%. jak na 0%. to na 100%. glitch mode on
Odpisz
8 listopada 2014, 12:54
@Odbity: ...
Odpisz
9 listopada 2014, 17:53
bug
Odpisz
24 października 2014, 08:19
Chyba: Gdy włączam peceta w środku nocy. ㅠ.ㅠ
Odpisz