Najokropniejsze buty, jakie widziałem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Lekko nie będzie
Ładne rzeczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2014, 15:25
nie,najbrzydsze są z monster sraj
Odpisz
13 czerwca 2017, 22:27
@kotul: A co ci potwór zrobił....
Odpisz
14 czerwca 2017, 20:54
@Ameron: Kurde, ilu jest tu archeologów ;-;
Odpisz
14 czerwca 2017, 21:47
@kotul: A ilu jest?
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2017, 22:24
@Ameron: Na pewno ten "oryginalny"- pierwszy, a poza nim ty, jeszcze jedna osoba, którą znam i na pewno ktoś się jeszcze znajdzie.
Odpisz
15 czerwca 2017, 16:12
@kotul: Jak na parę tysięcy ludu to dość mało :/
Odpisz
27 października 2017, 18:18
@Ameron: ;;;;---////
Odpisz
28 października 2017, 19:35
@kotul: ">">">">">">"?<:<:<:<:<:<:<:
Odpisz
4 listopada 2017, 22:22
@Ameron: ?_??_??_??_??_?
Odpisz
4 listopada 2017, 22:22
@kotul: :_:
Odpisz
4 listopada 2017, 22:30
@Ameron: :))))
Odpisz
4 listopada 2017, 22:31
@kotul: :<><><
Odpisz
25 stycznia 2018, 17:25
@Ameron: popie**olone
Odpisz
25 stycznia 2018, 18:44
@kotul: Tak jak życie :v
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2018, 13:55
@Ameron: I ja ://
Odpisz
27 stycznia 2018, 20:18
@kotul: No właśnie ty nie jesteś popie**olona ani trochę.... :/
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:04
@Ameron: Jestem :///
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:08
@kotul: Przez kogo? :o
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:22
@Ameron: Aktualnie to nikogo ://
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:32
@kotul: szkoda :v
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:47
@Ameron: No trochę :v
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:48
@kotul: Ale radzisz sobie?
Odpisz
28 stycznia 2018, 17:12
@Ameron: Jakoś radzę :v
Odpisz
28 stycznia 2018, 17:29
@kotul: :v
*konieccc chyba*
Odpisz
15 marca 2018, 07:26
@Ameron: wsZyscy kiedyś coś zarcheolożyli
Odpisz
15 marca 2018, 16:48
@wilsonXcuddyXhouse: ale czy to konieczne?
Odpisz
15 marca 2018, 20:50
@Ameron: niekoniecznie
ale z drugiej strony czemu nie?
Odpisz
15 marca 2018, 22:48
@wilsonXcuddyXhouse: na tyle komentarzy różnych ludzi musiałeś wybrać te...?
Odpisz
16 marca 2018, 07:17
@Ameron: wkułam się w temat
Odpisz
16 marca 2018, 16:59
@wilsonXcuddyXhouse: Dasz teraz radę się odkuć?
Odpisz
16 marca 2018, 17:01
@Ameron: ale proszę się nie denerwować
Odpisz
16 marca 2018, 17:03
@wilsonXcuddyXhouse: jestem oazą spokoju... Naprawdę!
Odpisz
17 czerwca 2018, 10:21
@Ameron: :D
Odpisz
17 czerwca 2018, 13:35
@daglasio: kurde, przypadkiem dałem ci czerwoną ;-;
Odpisz
17 czerwca 2018, 20:01
@Ameron: smutne
Odpisz
17 czerwca 2018, 20:30
@daglasio: bywa
Odpisz
12 listopada 2018, 18:21
@wilsonXcuddyXhouse: znalezienie starego wątku przy opcji "losowe" nie jest trudne
Odpisz
12 listopada 2018, 18:56
@Siszel: Jest wręcz banalne.
Odpisz
13 listopada 2018, 05:43
@Ameron: ale naprawde na jeja jest kilka tysięcy? nie przesadzajmy
Odpisz
13 listopada 2018, 07:16
@wilsonXcuddyXhouse: kilka tysięcy czego?
Odpisz
13 listopada 2018, 16:47
@Ameron: jejakow
Odpisz
13 listopada 2018, 21:36
@wilsonXcuddyXhouse: jeśli liczyć konta, to jest ich zapewne kilka tysięcy
Odpisz
7 stycznia 2016, 20:11
Reklama tych oto butów "Strzelaj w podłogę wybuchowe stylowe buty z kozich nóg oraz przymocowanymi pistoletami jako obcasy!" (nie wiem czy dobrze to napisałam XDD)
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:28
niech mnie ktoś przytuli boje się
Odpisz
1 listopada 2014, 22:36
Wystrzałowe racice
Odpisz
23 października 2014, 07:43
Ciekawe z czego to dropi
Odpisz
1 listopada 2014, 12:20
twojej star... to chuck! A wsumie to nic mi nie zrobi.. wcale nie jest taki świetny.. gdyby był taki super to wbiegły teraz do pokoju i zaczoł uderzać moją głową w klawiaaaw RQW3EWSERDCUYHGIGUYHDDSAHUYDHGJHGY SEDRHHGEWGWVC F7IFFTGH
Odpisz
1 listopada 2014, 16:28
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Żyjesz...? :O
Odpisz
1 listopada 2014, 17:40
@handlash: nie.. umarłem na ebole!
Odpisz
1 listopada 2014, 17:42
@Chrzaszcz_Trzcinowy: {*} [*] Umarł na święto zmarłych :(
Odpisz
1 listopada 2014, 12:32
nope
Odpisz
25 października 2014, 22:28
Pobieram opinie użytkownika, który to dodaj (tytuł)
Odpisz
23 października 2014, 14:32
Cudowne ♥
Odpisz
23 października 2014, 13:38
I ten rewolwer jako obcas...
Odpisz
22 października 2014, 23:06
Za**biste dla Draeneiki >:-)
Odpisz
22 października 2014, 21:38
w sam raz do przebrania sie za gównorożca
Odpisz
22 października 2014, 21:04
Kup Mi takie *-*
Odpisz
22 października 2014, 20:57
Jesteś gejem bo oceniasz damskie buty :V
Odpisz
22 października 2014, 20:47
A może to są cudne buty, których nie rozumiesz... a może to po prostu zwykły szajs xD
Odpisz