Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DragoonGirl

15 listopada 2014, 16:39

Też tak mam

Avatar
Konto usunięte

26 października 2014, 15:22

jaka gra?

Avatar
Konto usunięte

26 października 2014, 15:54

league of legends

Avatar
Konto usunięte

26 października 2014, 19:03

wole dota 2

Avatar ewery52

1 listopada 2014, 11:26

lol jest lepszy

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2014, 17:43

@ewery52: nope. :3

Avatar CichySzybkiZabojca

25 października 2014, 19:38

xD

Avatar lol30pl

26 października 2014, 11:19

@CichySzybkiZabojca: Wow, ale rozwinięty komentarz!

Avatar CichySzybkiZabojca

26 października 2014, 18:50

@lol30pl: 2014 + internet = brak rozwiniętych komentarzy sory :P

Avatar sakura121

26 października 2014, 12:20

Nie ma to jak jeść makaron na stojąco xd

Avatar
Konto usunięte

25 października 2014, 22:15

zawsze tak robię

Avatar J2319

25 października 2014, 16:17

Get over there! ~Scorpion

Avatar Rornoa

25 października 2014, 17:09

@J2319: *Get over here

Avatar
Konto usunięte

25 października 2014, 16:12

Yuo suck

Avatar Shadow_blade

23 października 2014, 18:01

zły komentarz powinno być jestem fidlestick

Avatar maslo_maslane

23 października 2014, 19:22

@Shadow_blade: raczej tytuł

Avatar Shadow_blade

23 października 2014, 19:28

@maslo_maslane: no sorry pomyliłem

Avatar
Konto usunięte

25 października 2014, 16:07

@Shadow_blade: Fiddlestick*

Avatar miszcz

Edytowano - 25 października 2014, 16:05

Robisz dziwne rzeczy w wolnym czasie.

Avatar
Konto usunięte

25 października 2014, 16:57

@miszcz: Je makaron? Racja! SPALIĆ TEGO NIEWIERNEGO ZBEREŹNIKA!

Avatar miszcz

Edytowano - 25 października 2014, 21:07

NIE O TO MI CHODZIŁO, TEN GOŚĆ ODDALA SIĘ OD TEGO TALERZA Z MAKARONEM I JE Z 10 METRÓW A TY UWAŻASZ TO ZA NORMALNE XDDDDDDDDDD TY PEWNIE TEŻ TAK JESZ I PRZEPRASZAM ŻE KRZYCZĘ ALE TU JEST ZA GŁOŚNO I BAŁEM SIĘ ŻE NIKT NIE USŁYSZY

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gracz360
Dodane przez: gracz360

Równi i równiejsi

Najbardziej realistyczny spośród modów

Przerwa na herbatkę

Totalnie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka