Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przerwa na herbatkę
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2014, 16:39
Też tak mam
Odpisz
26 października 2014, 15:22
jaka gra?
Odpisz
26 października 2014, 15:54
league of legends
Odpisz
26 października 2014, 19:03
wole dota 2
Odpisz
1 listopada 2014, 11:26
lol jest lepszy
Odpisz
1 listopada 2014, 17:43
@ewery52: nope. :3
Odpisz
25 października 2014, 19:38
xD
Odpisz
26 października 2014, 11:19
@CichySzybkiZabojca: Wow, ale rozwinięty komentarz!
Odpisz
26 października 2014, 18:50
@lol30pl: 2014 + internet = brak rozwiniętych komentarzy sory :P
Odpisz
26 października 2014, 12:20
Nie ma to jak jeść makaron na stojąco xd
Odpisz
25 października 2014, 22:15
zawsze tak robię
Odpisz
25 października 2014, 16:17
Get over there! ~Scorpion
Odpisz
25 października 2014, 17:09
@J2319: *Get over here
Odpisz
25 października 2014, 16:12
Yuo suck
Odpisz
23 października 2014, 18:01
zły komentarz powinno być jestem fidlestick
Odpisz
23 października 2014, 19:22
@Shadow_blade: raczej tytuł
Odpisz
23 października 2014, 19:28
@maslo_maslane: no sorry pomyliłem
Odpisz
25 października 2014, 16:07
@Shadow_blade: Fiddlestick*
Odpisz
Edytowano - 25 października 2014, 16:05
Robisz dziwne rzeczy w wolnym czasie.
Odpisz
25 października 2014, 16:57
@miszcz: Je makaron? Racja! SPALIĆ TEGO NIEWIERNEGO ZBEREŹNIKA!
Odpisz
Edytowano - 25 października 2014, 21:07
NIE O TO MI CHODZIŁO, TEN GOŚĆ ODDALA SIĘ OD TEGO TALERZA Z MAKARONEM I JE Z 10 METRÓW A TY UWAŻASZ TO ZA NORMALNE XDDDDDDDDDD TY PEWNIE TEŻ TAK JESZ I PRZEPRASZAM ŻE KRZYCZĘ ALE TU JEST ZA GŁOŚNO I BAŁEM SIĘ ŻE NIKT NIE USŁYSZY
Odpisz