Siedziba Google i Internet Explorera
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Ikony
Dobrze czasem się oderwać
Niezniszczalne
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2016, 20:12
ide pracować w googlu
jakie trzeba studia?!
Odpisz
14 kwietnia 2021, 13:46
@wampirra107: Informatyka, angielski też się przyda
Odpisz
30 grudnia 2019, 02:17
Znak wodny psuje
Odpisz
24 grudnia 2016, 13:52
Heh... Nabrałem się
Odpisz
24 października 2015, 12:35
To jest gif. Po 30 min. się załaduje. :P
Odpisz
24 października 2015, 12:35
Hah :D
Odpisz
22 lutego 2015, 10:00
ja nie widze explorera
Odpisz
17 grudnia 2014, 16:41
przez mapy tam można wejść
Odpisz
21 listopada 2014, 15:03
dobre
Odpisz
26 października 2014, 16:27
jak ja kocham jak obrazek się pokazuje tylko do połowy ;(
Odpisz
26 października 2014, 16:29
@sonia123: To specjalnie *facepalm*
Odpisz
26 października 2014, 16:30
naładowało mi się do połowy siedziby google
Odpisz
26 października 2014, 16:37
@sonia123: korzystasz z explorera?
Odpisz
26 października 2014, 16:53
@Nyroe: nie,z opery
Odpisz
26 października 2014, 17:09
@sonia123: To pobierz sobie Chroma. Najszybsza aktualnie przeglądarka.
Odpisz
26 października 2014, 18:00
Mam zamiar korzystać z kompa brata który ma Chroma ale to jutro na dzisiaj jestem na telefonie:-)
Odpisz
28 października 2014, 17:39
@sonia123: Bardzo mnie ciekawi za co minusy dostałem :D
Odpisz
28 października 2014, 18:41
ja. Ci dałam plusa a inni nie wiem...
Odpisz
28 października 2014, 13:58
how about
YES
Odpisz
26 października 2014, 16:06
I gonna live in Google Siedziba XD
Odpisz
26 października 2014, 17:57
@Ravios: I'm going to live in the Google (Siedziba?)*
Odpisz
26 października 2014, 18:46
Formy "gonna" i "wanna" (dla want) są poprawne. Używa się ich w mowie potocznej.
Odpisz
26 października 2014, 18:49
@KaterinaAlexandrev: No wieeem... .-.
Odpisz
26 października 2014, 18:53
No nie jestem taka pewna ;) Ale zgadzam się, że wstawianie tam słowa "siedziba" było dziwne :D
Odpisz
26 października 2014, 19:26
JA WIEM LEPIEEEEJJEJEJEJE!
Odpisz
26 października 2014, 19:29
@Ravios: NO CHYBA W SNACHCHCHCHCH!
Odpisz
26 października 2014, 19:55
CHLEB PU**Y BAKŁARZANANANA!
Odpisz
27 października 2014, 06:41
@Ravios: I gonna live in Borderlands The Pre sequel ;D
Odpisz
27 października 2014, 15:54
@legend77: I'm not. XD
Odpisz
27 października 2014, 07:37
ja już myślałem że obrazek się nie wczytał do końca
Odpisz
26 października 2014, 20:03
Ale się w googlu opierdzielają...
Odpisz
26 października 2014, 18:40
5 minut czekałam i się wkurzałam...
Odpisz
26 października 2014, 17:11
A ja się dałem nabrać xD
Odpisz