Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
Równi i równiejsi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2020, 08:16
Biały odbija światło
Odpisz
26 maja 2016, 10:30
jeśli jest na ciemnym trle, to jest biały, jeśli na jasnym-TO TO MUSI BYĆ CZARNY KOLOREK, BO BIAŁEGO NIE WIDAĆ!
Odpisz
8 maja 2016, 20:41
Może to wszystko jest zaplanowane by trafiało podświadomie do naszych mózgów? Może to ma na celu przekazanie nam rasistowskiej propagandy że biali są lepsi? W ogóle, czy to przypadek że niektóre znaki są trójkątne?
Odpisz
4 marca 2015, 18:00
satyryzm
Odpisz
26 października 2014, 13:51
Myślę i myślę, i nie mogę dojść do niczego sensownego... Czy wszyscy jesteśmy rasistami?
Odpisz
26 października 2014, 15:32
@Omeg12: Rozmyślanie nad kolorami znaków drogowych w kontekście rasizmu jest tak denne, że wątpię w wysokie IQ osoby myślącej o tym. Wiem, że to program rozrywkowy, ale kogoś rzeczywiście może to skłonić do refleksji.
Odpisz
26 października 2014, 18:43
@RozowaLandryna: Rozmyślanie nigdy nie jest złe - wszystko ma jakiś ukryty sens. Tylko wciąż nie mogę rozkminić czemu ludzie płaczą gdy jest im smutno. Czy gdy Bóg projektował człowieka stwierdził "a walnę sobie nerw łączący ośrodek smutku w mózgu z gruczołem łzowym"?
Odpisz
26 października 2014, 18:51
@Omeg12: Tak było.
Odpisz
26 października 2014, 18:59
@RozowaLandryna: Mnie to jakoś nie zadowala... o, wiem, gdy jaskiniowcy próbowali rozpalić ogień ale wychodził im tylko dym jednocześnie było im smutno i musieli wytwarzać łzy, żeby osłonić oczy przed dymem i teraz każdemu smutek kojarzy się ze łzami.
Odpisz
27 października 2014, 20:18
@Omeg12: Nie.
Odpisz
26 października 2014, 17:06
Dzięki niemu.... zniknęły dwa znaki w Holandii :)
Odpisz
26 października 2014, 15:18
no właśnie. Mam taką samą opinię
Odpisz
Edytowano - 26 października 2014, 15:00
taaaa podejrzane
Odpisz
26 października 2014, 13:56
Je**ąłbym mu w twarz :)
Odpisz
26 października 2014, 14:37
Wiesz, że jak dodasz ":)" na końcu zdania, to twoja wypowiedź nie będzie ani trochę przyjemniejsza? A poza tym to jest program ROZRYWKOWY, łatwo się domyślić, że to sarkazm.
Odpisz
26 października 2014, 13:02
Bo nie pasują tła ;-;
Odpisz
26 października 2014, 13:06
To niech zmienią tło!
Odpisz
26 października 2014, 13:15
@DeadExtreme: Tła są znakami rozpoznawczymi znaków :/
Odpisz
26 października 2014, 13:16
@DeadExtreme: to wszystko wtedy będzie znaczyć zupełnie co innego i ludzie na tym świecie zwariują!!!
Odpisz
26 października 2014, 13:19
Jakby już nie byli "zwariowani".
Odpisz
26 października 2014, 13:20
Tak, ale jeśli byłby w tym razizm, to co zrobią?
Odpisz
26 października 2014, 13:38
chciałem to napisać,żę dali czarnego na białym bo jak by dali białego na białym(bo zazwyczaj ludzie są przedstawieni na biało)to by przecież go nie było widać xD
Odpisz