Gdy mam wymyślić nazwę swojego konta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Były nóżki, nie ma nóżek
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Nie znoszę kleszczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2017, 03:41
MagdonaldPOLSKA
polecam, ~spoko5353
Odpisz
22 stycznia 2016, 02:57
what ?
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2015, 20:50
pfff PROSTE R******L
Odpisz
8 grudnia 2014, 07:13
historia mego konta: zaloze se po prostu, wojtek...KONTO ZAJĘTE pomyślmy... wojtun? ok
Odpisz
Edytowano - 29 października 2014, 21:06
pierwsze co mi przyszło do głowy :kacper120wp (taki tytuł do niedawna miały wszystkie moje konta) ale potem myślę "NIE!!!! zbyt nudne" i tak oto powstał mrFAJNY
Odpisz
29 października 2014, 16:14
Ja tak miałam, bo najpierw miałam być Pikachu ale oczywiście zajęte, potem Pichu ale też zajęte, i pomyślałam "Dobra. Pierwszy pokemon o którym pomyślisz. 1...2...3" i pomyślałam o Fennekinie ^^ O to historia nazwy mego konta :)
Odpisz
Edytowano - 29 października 2014, 15:17
Dlatego trzeba wybrać jedno, porządne słowo, gdzie nikt by o tym nie pomyślał :)
(albo trzeba mieć z tym słowem związaną bezsensowną historie z życia, która zapamiętała się na zawsze - jak u mnie)
Odpisz
24 października 2014, 19:48
Nie masz pomysłu? Rzucasz randomowym słowem i dodajesz pl.
Nawiasem mówiąc w jednej grze mam nazwę Qwerty qwerty (co prawda biorą mnie za chłopaka, ale nie było zajęte, jestem zwycięzcą :D)
Odpisz
24 października 2014, 21:00
@Myszkapl: ja raz chciałem się zarejestrować na pewnej grze nickiem bylejakbylegdzie
.
.
.
.
.
nick zajęty
Odpisz
24 października 2014, 21:09
@bylejakbylegdzie: A ja jestem taki za**bisty że jeszcze nigdzie nie spotkałem gracza z nickiem bilolus , i mam wyrąbane :D .
Odpisz
24 października 2014, 21:19
@bylejakbylegdzie: Jest też taka jejowiczka z nickiem noszkurnawszystkozajete, to dopiero nazwa :)
Odpisz
24 października 2014, 21:34
@Myszkapl: Jaka gra? Bo szukam ciekawej sieciówki a LoL dochodzi do losowego punktu (raz 36% 67% 96%) a zagrałbym sobie w jakieś mmo
Odpisz
24 października 2014, 21:42
@BOOMBOOX: W Goodgame Empire - przeglądarkowa gra polegająca budowie zamku i walce z innymi władcami. Lubię palić zamki.
Odpisz
24 października 2014, 22:04
@Myszkapl: Mała Piromanka od dziś tak Cie będe nazywał
Odpisz
24 października 2014, 22:38
@Myszkapl: ktoś mnie wołał?
Odpisz
24 października 2014, 22:39
@Myszkapl: a ja mosty c:
Odpisz
Edytowano - 25 października 2014, 10:49
@bylejakbylegdzie: 7 letni jejowicze atakują...
Odpisz
Edytowano - 25 października 2014, 16:06
o co chodzi?
Odpisz
25 października 2014, 18:01
@bylejakbylegdzie: zobaczyli twoje konto na jeja i ukradli nazwę
Odpisz
28 października 2014, 19:05
@Myszkapl: Skądś cię znam....
Miałem w GGE chyba nick Mati676xx (te xx to liczby, których nie pamiętam)
Odpisz
28 października 2014, 20:03
@Myszkapl: RandomoweSłowoPL... dzięki za za**bisty nick. (Prawa do nicku "RandomoweSłowoPL" zastrzeżone przez DeadExtreme).
Odpisz
28 października 2014, 21:46
@Mati129: Wchodziłeś na forum? Czy przypadkiem nie Mati67633? Awatar z oknem windowsa error.
Odpisz
28 października 2014, 22:33
@Myszkapl: prąciepl? ;-;
Odpisz
29 października 2014, 12:23
@Myszkapl: Tak!
Odpisz
28 października 2014, 22:10
Wal Romek123
hasło romek987
filozofia
♡★♥■◆●○▪°•
Odpisz
28 października 2014, 20:51
hmm...
Odpisz
24 października 2014, 22:37
potem wymyślisz coś za**bistego i "login jest zajęty"
Odpisz
28 października 2014, 20:05
@noszkurnawszystkozajete: twój nick nie był zajęty....
Odpisz
28 października 2014, 20:04
HueHue mój nick wziął się po części z CS 1.6.
Odpisz
28 października 2014, 21:35
@DeadExtreme: Mój nick jest taki, bo byłem na konkursie angielskiego i jadłem akurat sałatkę z limonką - wyszło Mr_Limonka ;)
Odpisz
24 października 2014, 19:21
Nie masz pomysłu na fajny nick? Poprostu weź nazwę narkotyku i dodaj do tego jakieś liczby!
Odpisz
28 października 2014, 20:03
@LSD2000: GrzybkiHalucynki69
Odpisz
28 października 2014, 20:00
też to mam
Odpisz
28 października 2014, 19:56
kotpl900 lub kotpl !
Odpisz