Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Nie zadzieraj z bobrami
Trzeba brać osobną torbę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2021, 22:14
Odpisz
8 marca 2016, 13:21
,,Pamiętnik narkomanki" polecam :)
Odpisz
30 listopada 2015, 17:51
Jesteś ... JOHN CENA !
Odpisz
28 listopada 2015, 21:37
dziewczyną
Odpisz
27 października 2014, 16:00
Jestem nikim
Odpisz
27 października 2014, 17:42
@Love_Bunny: Jesteś zwycięzcą
Odpisz
27 października 2014, 20:16
A ty nie >:D
Odpisz
27 października 2014, 21:32
ja jestem nikim :P
Odpisz
27 października 2014, 22:44
@Pani_Koza: Zraniłeś mnie, nawet nie wiesz jak bardzo to boli :'(
Odpisz
27 października 2014, 22:45
@Love_Bunny: Nie jesteś nikim, każdy jest kimś, ale Ty jesteś zwycięzcą
Odpisz
28 października 2014, 16:07
Przepraszam ;-;
Odpisz
28 października 2014, 16:26
@Pani_Koza: Ja tu się przez Ciebie poszedłem ciąć mydłem, a Ty mi tu jakieś zwykłe przepraszam piszesz jak gdyby nigdy nic. 👊
Odpisz
28 października 2014, 16:33
Ale wybredny! Już przepraszan nie wystarczy!
Odpisz
28 października 2014, 14:36
Jestem KAPUSTĄ >:D
Odpisz
28 października 2014, 08:20
jesteś osobą która wie o sobie dużo rzeczy ale wielu musi się jeszcze nauczyć
Odpisz
27 października 2014, 22:20
Czy tylko ja usłyszałem jego głos czytając to ? :P
Odpisz
27 października 2014, 22:42
@TheYachuuu: Z reguły jak ktoś słyszy głosy w głowie to idzie się przebadać do psychiatry... ;D
Odpisz
27 października 2014, 18:21
CO zrobisz jak upadniesz ?
Odpisz
27 października 2014, 20:01
@druid6: Wstaniesz i pójdziesz dajesz?
Odpisz
27 października 2014, 21:17
@Myszkapl: "Padłeś?
Powstań.
Kanapka z Chlebem"
Odpisz
27 października 2014, 21:21
@Wladzikxx: Lepsza jest bułka z chlebem.
Odpisz
27 października 2014, 21:26
@Myszkapl: i to pełno ziarnista
Odpisz
27 października 2014, 16:47
Jesteś gównem.
Odpisz
27 października 2014, 17:41
Jesteś zwycięzcą.
Odpisz
27 października 2014, 21:18
Spaaaaaam koleś
Odpisz
27 października 2014, 16:56
Kim jestem?
Jestem twoim ojcem, synem, matką i zabójcą.
Odpisz
27 października 2014, 20:15
@dustin2001: Człowiekiem :P
Odpisz
25 października 2014, 13:37
L('-') L
Odpisz
27 października 2014, 17:44
@Angel_Kubixarius: Jesteś zwycięzcą
Odpisz
27 października 2014, 20:10
dziękuję aż dwie łapki do góry ( tak jestem optymistą ) i tylko dwie w dół
Odpisz
27 października 2014, 19:25
jesteś barszcz wartościowy!
Odpisz
27 października 2014, 18:21
Jestem zwycięzcą
Odpisz
27 października 2014, 15:17
myślałam, że dziewczyną...
Odpisz
27 października 2014, 17:43
@wolwerine: Jesteś zwycięzcą.
Odpisz