Alternatywne zakończenie Krainy Lodu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To musiało być męczące
Żartownisie
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2022, 15:30
Ja już tego filmu w ogóle nie pamiętam
Odpisz
11 kwietnia 2015, 15:25
AŁA!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
16 marca 2015, 20:02
uuuuuuuuuuuuuuu! to musiało boleć :/
Odpisz
17 listopada 2014, 11:25
Żyje ,ale będzie się miała metalową ręke :D
Odpisz
31 października 2014, 21:21
będzie jej zwisać :3
Odpisz
Edytowano - 31 października 2014, 06:48
Kiedy ja oglądałem ten fragment, to spodziewałem się sceny z Terminatora 2. No cuż, nie można mieć wszystkiego.
Odpisz
31 października 2014, 08:02
@mrKot: jakiej?
Odpisz
Edytowano - 31 października 2014, 09:22
@mrklorens: Jedna z ostatnich scen w hucie, kiedy to rozwalają zamrożonego T-1000.
Odpisz
31 października 2014, 08:11
jak się tak a propo normalny film skończył ?
Odpisz
31 października 2014, 08:53
@fanlecha: tak jak tutaj tylko bez rozcięcia ręki.
Odpisz
31 października 2014, 07:14
Amerygniskie bajgki jag morzba to oglondaç
Odpisz
31 października 2014, 08:12
@KlamliwyLukas14: normalnie to akurat calkiem fajna bajka
Odpisz
Edytowano - 31 października 2014, 16:25
@lukasz5511: nie oglądałem tego jak by to ująć filmu to nie wiem
Odpisz
31 października 2014, 22:54
@lukasz5511: Spokojnie, ja chciałem tylko pokazać jak wkurzające są tego typu komentarze "hiñskie bajgi", a więc 11 osób się nabrało minusując mój komentarz, ale tak na prawde to nie mam nic przeciwko tej animacji
Odpisz
31 października 2014, 23:54
@KlamliwyLukas14: no spoko i juz 13 osob
Odpisz
1 listopada 2014, 11:20
@lukasz5511: 14
Odpisz
1 listopada 2014, 17:00
@lukasz5511: ale dwie zrozumialy przynajmniej
Odpisz
1 listopada 2014, 21:17
@lukasz5511: Zawsze coś :)
Odpisz
2 listopada 2014, 00:20
@KlamliwyLukas14: przynajmniej jest jeszcze nadzieja w ludzkosci ale jeden plus to chyba odemnie(tak apropo to zauwazylem dopiero ze masz nick klamliwylukas14 wiec witan lukasza) :-)
Odpisz
2 listopada 2014, 23:11
@lukasz5511: Teraz razem ze mną jest już 3 na jeja £ukaszów
Odpisz
2 listopada 2014, 23:50
@KlamliwyLukas14: ja ty lukass2000 i pewnie jeszcze jest wielu tylko ze z nazwy nie kojarzysz
Odpisz
12 sierpnia 2017, 14:27
@lukasz5511: no elo, przychodzę z 2017 roku. Jak tam w 2013?
Odpisz
12 sierpnia 2017, 14:43
@Polaczka: 14*
Odpisz
26 października 2014, 12:04
''Krainy Loda'' XD Widze że miecz zrobi swoje ! (utnie pały)
Odpisz
25 października 2014, 22:43
Piła XD
Odpisz
25 października 2014, 22:15
Ona zamarzła przed cięciem miecza.
Odpisz
25 października 2014, 22:44
@Valkyr1024: Ale to jest ALTERNATYWNE zakończenie.
Odpisz
25 października 2014, 22:49
@PolandWolf: Tak tylko informuje
Odpisz
26 października 2014, 16:58
@Valkyr1024: po chu*a?
Odpisz
26 października 2014, 18:07
@Nyroe: Żeby wiedzieli jak nie wiedzą jak to było
Odpisz
31 października 2014, 06:40
@Valkyr1024: ja nie oglądałem więc dzięki
Odpisz
2 listopada 2014, 19:49
@Valkyr1024: To już prawdy powiedzieć nie wolno?
Odpisz