Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wladzikxx

27 października 2014, 20:53

Wat???
Lewy górny róg.
Nowa sieć komórkowa Jeja?
Nie pojmuję.

Avatar mrklorens

28 października 2014, 06:40

@Wladzikxx: jeja jest wszędzie

Avatar JeffTheKiller000

2 listopada 2015, 11:40

@mrklorens: nie to ja jestem wszędzie a jeja przy mnie ucieka gdzie indziej :D

Avatar Hank1212

27 października 2014, 19:22

Avatar BOOMBOOX

27 października 2014, 21:10

@Hank1212: Własna samojebka w komentarzu... To jest za**biste!

Avatar
Konto usunięte

27 października 2014, 19:03

Niemożliwe,żeby z całej ludzkiej populacji nie znalazłaby się ani jedna kobieta,która mieściłaby się w skali normalności,dlatego stwierdzam iż obrazek ten jest dość mocno przesadzony.

Avatar
Konto usunięte

27 października 2014, 19:10

Oj tam oj tam, obrazek miał być śmieszny, a nie prawdziwy, chociaż rzeczywiście jest przesadzony. A tak w ogóle to istnieje jakaś skala normalności?

Avatar jacek1s

27 października 2014, 19:16

Tak. Kończy się na nienormalny a zaczyna na normalnie nienormalny :P

Avatar Slenderowiec2012

27 października 2014, 20:50

Nie ma skali/definicji normalności. Jeśli ktoś się nie zgadza to mogę z tą osobą popisać na ten temat.

Avatar gracja1234

27 października 2014, 20:17

AHA

Avatar anamaria2002

27 października 2014, 19:55

To ja poproszę Nocną Furię. :)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 października 2014, 19:50

Gratuluję założenia nowej sieci komórkowej. Już niedługo do jej użytkowników zostanie wysłany darmowy spam za jedyne 3.45zł/dzień.

Avatar Flyingseeker

27 października 2014, 19:24

Dziewczyna,która nie jest wariatką.
Nawet Shenron nie jest w stanie spełnić tego życzenia.

Avatar
RhobarIII

27 października 2014, 19:48

@Flyingseeker: Trzeba lecieć na Namek do Polungi :(

Avatar elsa7676

27 października 2014, 19:17

Hahahaha XD
Leżę i nie wstaję

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Typowy NPC

Płać pan

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ikony

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka