Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Macio720

28 października 2014, 16:00

ja też tak robię

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar adamon113

11 lipca 2018, 17:13

@Macio720: No
Elo

Avatar koniecnazw

26 lutego 2019, 12:07

@Macio720: i ja też

Avatar LesbianMemes

20 czerwca 2018, 14:55

Mmmmmm takie... Satysfakcjonujące..

Avatar Pjoter

8 kwietnia 2018, 20:40

najlepszy sposob

Avatar XxXkotkaXxX

6 czerwca 2016, 13:22

ja tak robię :)

Avatar Regan34

4 listopada 2014, 12:01

Nie jestem sam

Avatar Martinka57

31 października 2014, 21:36

nie jestem jedyna

Avatar biedronaaaaaa

26 grudnia 2014, 18:35

@Martinka57: witaj moja zaginiaona siostro

Avatar Martinka57

27 grudnia 2014, 17:38

@biedronaaaaaa: Mam 2 siostry i starczy

Avatar Refo3000

28 października 2014, 21:49

Avatar Szymon123PL

28 października 2014, 16:11

? Ja tak nie robię. O co chodzi? ;-;

Avatar arektatarowicz

28 października 2014, 16:13

@Szymon123PL: jak się przyjżysz to zobaczysz, że marchewka ma takie dwie warstwy. Pierwsza jest taką zwykłą warstwą, natomiast ta w środku jest bardziej słodka. I w ten sposób fajnie się je :)

Avatar Szymon123PL

28 października 2014, 16:19

@arektatarowicz: Dziękuję za odpowiedź.

Avatar
Konto usunięte

28 października 2014, 19:51

@Szymon123PL: Też tak nie robię.

Avatar ewery52

28 października 2014, 19:33

sam tak robię

Avatar figaro19

28 października 2014, 16:16

Tak odrobinę coś mi to przypomina.

Avatar Juarez

28 października 2014, 16:55

@figaro19: Marchewkowe je**dło :O

Avatar gabrysplodowski

28 października 2014, 19:23

@figaro19: tojego kapucynka

Avatar gabrysplodowski

28 października 2014, 19:22

oh jeeeah sama słodycz

Avatar
Konto usunięte

28 października 2014, 17:19

nie jestem sama :D!

Avatar Wilczek89

28 października 2014, 17:14

Wszyscy tak robią! (chyba)

Avatar TheGreatcat

28 października 2014, 16:36

Czyli najlepsza metodą jedzenie marchewki jest bawić się nią zamiast jest? Zgadzam się całkowicie.

Avatar Kubox123456

28 października 2014, 16:38

@TheGreatcat: Nie. Jesz najpierw te niesmaczne boki a potem ten smaczny środek.

Avatar TheGreatcat

28 października 2014, 16:44

@Kubox123456: To jest marchewka, tu nie ma smacznych części.

Avatar Kubox123456

28 października 2014, 16:51

@TheGreatcat: Nie jadłaś/eś marchewki.

Avatar Myszkapl

28 października 2014, 17:16

@TheGreatcat: Cała jest smaczna, ale ta część w środku słodsza.

Avatar
Konto usunięte

28 października 2014, 16:41

ja tak robię z bananem xd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

Niezniszczalne

Ikony

Nie znoszę kleszczy

Co to takiego?

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka