Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bersis

13 stycznia 2012, 15:15

Dobre :) Tylko wydaje mi się że to powinny być zasady dynamiki Newtona, a nie prawa Newtona.

Avatar kunica555

13 stycznia 2012, 16:05

@bersis: a kogo to obchodzi?

Avatar bersis

13 stycznia 2012, 18:22

@kunica555: @kunica555:
Ciebie może to nie obchodzi, ale Newton opracował więcej praw. Mówiąc "prawo Newtona" nie wiadomo czy chodzi o zasady dynamiki, czy o coś zupełnie innego. Fizyka wymaga jasnych określeń. Dajmy na to przykład z codziennego życia. Wielu ludzi uważa, że np. szybkość i prędkość to to samo. Otóż mija się to z prawdą, ponieważ szybkość jest wielkością skalarną, a prędkość wektorową. Obydwa wyrazy pozornie znaczą to samo, w rzeczywistości coś zupełnie innego.

Avatar kunica555

14 stycznia 2012, 11:23

@bersis: matematyk zasrany

Avatar shark2199

12 kwietnia 2014, 20:42

@kunica555: Pozwól że zniżę się do twojego poziomu.
Sam jesteś zasrany gimbusie.

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2018, 18:11

@shark2199: japie**ole

Avatar kwasiorek1

20 lutego 2014, 13:49

@KontoUsunięte: sam się tak uczę :)

Avatar kwasiorek1

Edytowano - 3 kwietnia 2014, 21:50

@kwasiorek1: wygrałem już wszystkie lekcje! teraz pora na angri birds star warsII

Avatar kinmo2003

24 lutego 2013, 09:36

ostatni super zaraz świnka oberwie

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2012, 17:08

chciałbym się tak uczyć

Avatar Gniotek7

2 marca 2012, 16:46

co on powiedział ???

Avatar Mermeros

1 lutego 2012, 21:05

Pierwsza zasada dynamiki Newtona brzmi:
Gdy na ciało nie działają żadne siły, lub działające siły się równoważą to ciało pozostaje w spoczynku lub porusza się ruchem JEDNOSTAJNIE PROSTOLINIOWYM

Avatar chupacabra001

13 stycznia 2012, 23:07

A co ja ***a wiem, zawsze mam 3- z fizyki.:-)

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2012, 15:11

Tak się zastanawiam czy to ta strona kopiuje z kfejika czy na odwrót? ... Bo co drugie obrazki mają te same!

Avatar miszcz

13 stycznia 2012, 20:31

Kopiują ze wszystkich stron jakie znajdą. No przecież nie robią sami...

Avatar kokomando

13 stycznia 2012, 12:45

I tak tego nie ogarniam

Avatar Ala36

13 stycznia 2012, 11:58

dziwne te literki byle jakie a może to jakieś skróty geometryczne ja się nie znam!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To by wystarczyło

A, okej

Mało znany szczegół

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka