Szczerość nie popłaca w naszych czasach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
Nieuczciwa ocena
Znak czasów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2017, 19:17
Someone get it
Odpisz
30 października 2014, 14:32
Trochę jak ja. Też nie chce mi się z nikim gadać. Jestem takim outsidersem...
Odpisz
30 października 2014, 14:57
@AdiXiks: pjona xd
Odpisz
Edytowano - 30 października 2014, 16:00
Nie odpisze Ci... Co ty sobie myślałeś? To outsiders. :D
Odpisz
26 listopada 2014, 16:45
Żółwik.
Odpisz
26 listopada 2014, 17:06
@monho25: odpisał.
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2014, 17:20
Tylko że miesiąc później. :D
Odpisz
26 listopada 2014, 17:51
@monho25: ale się liczy :D
Odpisz
30 października 2014, 15:24
Tylko że w normalnym życiu nikt nie zacznie pierwszy rozmowy z "nieśmiałą" osobą i wszyscy będą myśleć, że on się boi do nich zagadać.
Odpisz