Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gulpin

29 października 2014, 15:12

faktycznie zniszczył, biorąc pod uwagę że to komputer apple :VVV

Avatar VanQuisch

Edytowano - 29 października 2014, 16:56

@gulpin: Tak mała ciekawostka. Windows jest tak naprawdę podróbką Maca. Pewnie teraz się zastanawiasz ,,dlaczego Steve Jobs nie pozwał go do sądu za złamanie zasad praw autorskich?" Otóż z Billa Gatesa jest cfany złodziej więc ukradł go w czasach, gdy prawa autorskie jeszcze nie obejmowały Maca.

Avatar pawlikok

3 kwietnia 2019, 11:48

@VanQuisch: Trzy słowa. Co. Ty. Pieprzysz?

Avatar HerrDoctor

10 października 2017, 16:00

Avatar fanlecha

21 grudnia 2014, 12:48

I am bad engineer

Avatar
Konto usunięte

29 października 2014, 14:32

Trust me, i'am an engineer.

Avatar olekdanonek

29 października 2014, 15:29

nope

Avatar DeadExtreme

Edytowano - 29 października 2014, 17:23

Mhhh... Really?

Avatar
Konto usunięte

29 października 2014, 21:53

Put a dispenser here!

Avatar SebBro

29 października 2014, 22:26

Need a sentry here!

Avatar Keczup12PL

29 października 2014, 16:27

ją myślałem że zrobi z tego działko XD oj za dużo team fortress

Avatar
Konto usunięte

29 października 2014, 16:46

@Keczup12PL: spokojnie mam przegranych 120g

Avatar
Konto usunięte

29 października 2014, 17:01

Jak się chwalić to się chwalić. 576 godzin.

Avatar kokomando

29 października 2014, 17:53

Ja mam 1400 godzin ;_; Nolife bardzo.

Avatar legend77

29 października 2014, 19:17

@kokomando: ehh dzieciaczki ja mam 2650

Avatar
Konto usunięte

29 października 2014, 14:29

zawsze podejrzewałem inżyniera t tf2 że pospieszył klucz mcgajwera :-P

Avatar
Konto usunięte

29 października 2014, 16:47

no ja tez on tylko wali kluczęm i ma dialko 2 pozomu

Avatar CityOfAngel

29 października 2014, 14:05

Team Fortress 2 xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Rel

A, okej

Północne Węgry

Fajnie że odpowiedzieli

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka