Chodził do szkoły w latach 70
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Niegrzeczny Oskarek
Lekko nie będzie
To musiało być męczące
Nigdy na to nie wpadną
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 października 2014, 18:31
dla niewiedzących to wtedy najgorszą oceną była 2 ;)
Odpisz
30 października 2014, 18:05
dla gimbów
wtedy najgorszą oceną była 2
Odpisz
Edytowano - 30 października 2014, 18:21
@Macio720: Nie każdy gimbus=niewiedzący idiota -_-
Odpisz
30 października 2014, 18:30
@asdf0: niestety większość
Odpisz
30 października 2014, 19:36
@Macio720: Większość to dzieci
Odpisz
13 stycznia 2017, 13:06
@Macio720: Gimbus to nie uczeń gimnazjum tylko stan umysłu
Odpisz
13 stycznia 2017, 13:07
@arenak1111: O ku*wa ale odkopalem XD
Odpisz
16 stycznia 2017, 09:07
@arenak1111: Nawet wtedy nie stawiałem kropek. XD
Odpisz
11 kwietnia 2019, 14:08
@Macio720: Gimnazjum się kończy, lecz gimby zawsze zostaną
Odpisz
18 września 2019, 17:15
@pawlikok: Byłem ostatnim rocznikiem wymarłego gatunku gimbusów więc gimbaza na zawsze zostanie w moim sercu.
a przy okazji:
Odpisz