Idź być Balotellim gdzie indziej!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Deal życia
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Fajnie że odpowiedzieli
Stany w pigułce
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2014, 17:32
A czy listonosz świętuje hat-tricka?
Odpisz
29 października 2014, 19:13
@Agent00Kurczak: a czy listonosz jest czarny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 października 2014, 21:51
@Nyroe: Jakiś na pewno się znajdzie...
Odpisz
10 lutego 2017, 21:28
@Nyroe: a czy listonosz jest pijany?
Odpisz
29 października 2014, 23:26
Dobre
Odpisz
29 października 2014, 17:40
A czy listonosz płacze, gdy nie uda mu się donieść listu?
Odpisz
29 października 2014, 17:17
Bramka to nie jedynie punkt. To symbol tego, że pracą zespołową da się osiągnąć wszystko. Kto strzelił bramkę to już nie ważne. Ważne, że to dzięki pracy zespołowej członków drużyny strzelono ową bramkę. W końcu jeden napastnik nie dałby rady przejść całego boiska mając przed sobą 11 zawodników przeciwnika i strzelić bramki. Ktoś chce namiary na dealera? :V (___(______________()~~~~
Odpisz
29 października 2014, 17:36
@Szymon123PL: O już strzałki lecą xD
Odpisz
29 października 2014, 19:01
@Szymon123PL: Ta, tylko według mnie są lepsze sporty od nożnej piłki.
Odpisz
29 października 2014, 19:31
@dustin2001: A czy ja coś takiego pisałem? Tamten komentarz jest żartobliwy ;)
Odpisz
29 października 2014, 17:06
Taki pocisk!
Ale Balotelli ma w sumie racje. Coś w tym jest.
Odpisz