Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Halphas

30 października 2014, 15:12

Jakie to anime? :)

Avatar
Konto usunięte

30 października 2014, 15:37

@Halphas: Przyłączam się do pytania

Avatar Apode

30 października 2014, 15:43

@Halphas: Hyouka

Avatar gelo1238

30 października 2014, 15:49

@Halphas: chjowe.

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2015, 00:22

@gelo1238: według mnie bardzo fajne

Avatar gelo1238

1 stycznia 2015, 00:50

I tak ch*jowe.

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2015, 10:20

@gelo1238: każdy ma inny gust , to już nie moja sprawa

Avatar gelo1238

1 stycznia 2015, 13:19

Anime zawsze będzie ch*jowe.

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2015, 14:45

@gelo1238: jedni lubią , a inni nie -każdy lubi co chce nie będe zmuszać i przezywać

Avatar Neverending

9 lipca 2015, 11:35

@gelo1238: Ku*wo czym to się różni od innych kreskówek?

Avatar gelo1238

9 lipca 2015, 12:02

@Neverending: Tym, że wyzywając mnie udowadniasz swój debilizm. Moje zdanie się nie zmieni.

Avatar Neverending

9 lipca 2015, 12:07

@gelo1238: Bo wkurzają mnie ludzie którzy w życiu nie obejrzeli żadnego odcinka albo nie przeczytali mangi a wystawiają swoją opinię.
A według ciebie poniesienie przez emocje oznacza debilzm...

Avatar gelo1238

9 lipca 2015, 12:08

@Neverending: Emocje bo ktoś obraża to co lubisz? Kolejny dowód, na to, że te całe anime i mangi cię niszczą od środka. Jeśli chodzi o anime to obejrzałem Ava.. czekaj według mangozjebów to nie anime.

Avatar Neverending

9 lipca 2015, 12:13

@gelo1238: Mangozjebstwo jest fajne. Daje nieograniczony temat do rozmowy. Załóżmy ,że lubisz konfrontacje. Gdy widzisz setną tęcze na fejsie to jak byś zareagował?

Avatar gelo1238

9 lipca 2015, 12:24

@Neverending: Na pedałów nie ma lekarstwa.

Avatar Neverending

9 lipca 2015, 12:26

@gelo1238: Niestety z tym się muszę z tobą zgodzić.

Avatar gelo1238

9 lipca 2015, 12:29

@Neverending: Z mangozje**mi podobnie...

Avatar Neverending

9 lipca 2015, 12:32

@gelo1238: Napisałem Z TYM tylko Z TYM.

Avatar gelo1238

9 lipca 2015, 12:40

@Neverending: Coś ci chyba nie wyszło.

Avatar NuddleAm

14 sierpnia 2016, 15:28

@gelo1238: "coś ci chyba nie wyszło" każdy ma swoje zainteresowania. To, że chyba naprawdę lubisz Reksia to już twoja sprawa. Sam jestem "Mango***bem" i nie możesz mi nic zrobić. Obrazek jest zajebisty

Avatar Archeologwinternetach

17 czerwca 2018, 19:13

@gelo1238: Czy to upośledzenie?

Avatar gelo1238

17 czerwca 2018, 23:24

@Archeologwinternetach: Anime jest ch*jowe.

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2015, 15:54

Dziwny tytuł...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie znoszę kleszczy

Cel namierzony

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Ładne rzeczy

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka