Mamo, ale to nie ja ściągałem porno z licealistkami!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie znoszę kleszczy
Cel namierzony
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 października 2014, 15:12
Jakie to anime? :)
Odpisz
30 października 2014, 15:37
@Halphas: Przyłączam się do pytania
Odpisz
30 października 2014, 15:43
@Halphas: Hyouka
Odpisz
30 października 2014, 15:49
@Halphas: chjowe.
Odpisz
1 stycznia 2015, 00:22
@gelo1238: według mnie bardzo fajne
Odpisz
1 stycznia 2015, 00:50
I tak ch*jowe.
Odpisz
1 stycznia 2015, 10:20
@gelo1238: każdy ma inny gust , to już nie moja sprawa
Odpisz
1 stycznia 2015, 13:19
Anime zawsze będzie ch*jowe.
Odpisz
1 stycznia 2015, 14:45
@gelo1238: jedni lubią , a inni nie -każdy lubi co chce nie będe zmuszać i przezywać
Odpisz
9 lipca 2015, 11:35
@gelo1238: Ku*wo czym to się różni od innych kreskówek?
Odpisz
9 lipca 2015, 12:02
@Neverending: Tym, że wyzywając mnie udowadniasz swój debilizm. Moje zdanie się nie zmieni.
Odpisz
9 lipca 2015, 12:07
@gelo1238: Bo wkurzają mnie ludzie którzy w życiu nie obejrzeli żadnego odcinka albo nie przeczytali mangi a wystawiają swoją opinię.
A według ciebie poniesienie przez emocje oznacza debilzm...
Odpisz
9 lipca 2015, 12:08
@Neverending: Emocje bo ktoś obraża to co lubisz? Kolejny dowód, na to, że te całe anime i mangi cię niszczą od środka. Jeśli chodzi o anime to obejrzałem Ava.. czekaj według mangozjebów to nie anime.
Odpisz
9 lipca 2015, 12:13
@gelo1238: Mangozjebstwo jest fajne. Daje nieograniczony temat do rozmowy. Załóżmy ,że lubisz konfrontacje. Gdy widzisz setną tęcze na fejsie to jak byś zareagował?
Odpisz
9 lipca 2015, 12:24
@Neverending: Na pedałów nie ma lekarstwa.
Odpisz
9 lipca 2015, 12:26
@gelo1238: Niestety z tym się muszę z tobą zgodzić.
Odpisz
9 lipca 2015, 12:29
@Neverending: Z mangozje**mi podobnie...
Odpisz
9 lipca 2015, 12:32
@gelo1238: Napisałem Z TYM tylko Z TYM.
Odpisz
9 lipca 2015, 12:40
@Neverending: Coś ci chyba nie wyszło.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 15:28
@gelo1238: "coś ci chyba nie wyszło" każdy ma swoje zainteresowania. To, że chyba naprawdę lubisz Reksia to już twoja sprawa. Sam jestem "Mango***bem" i nie możesz mi nic zrobić. Obrazek jest zajebisty
Odpisz
17 czerwca 2018, 19:13
@gelo1238: Czy to upośledzenie?
Odpisz
17 czerwca 2018, 23:24
@Archeologwinternetach: Anime jest ch*jowe.
Odpisz
18 stycznia 2015, 15:54
Dziwny tytuł...
Odpisz