Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tymi się chodzi
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ładne rzeczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2022, 19:46
Umarł bo nie żyje, a przyczyną zgonu była śmierć.
Odpisz
24 kwietnia 2021, 23:07
Bo co? Bo jest czarny?
Odpisz
21 lutego 2009, 15:48
Leży nie od arbuzów tylko od tego napoju z McDonaldsa.
Odpisz
30 grudnia 2008, 14:17
może siętylko opala :D:D:D <lol2>
Odpisz
30 grudnia 2008, 14:16
ale śmieszne. Boki Zrywać!! ((:1:))
Odpisz
20 grudnia 2008, 14:23
kupujcie w takim razie w Realu!
Odpisz
11 grudnia 2008, 21:19
nom..Chinczycy wszystko wymysla:p
Odpisz
7 grudnia 2008, 15:49
chinskie arbuzy to są chyba...
Odpisz
7 grudnia 2008, 13:35
qba ale w spozywczaku tez chlam :P zgnile... Lepiej brac z Afryki xD( tam tez sa arbuzy???)
Odpisz
7 grudnia 2008, 09:50
W Biedronce tez chłan. Lepiej kupywac w Spozywczaku
Odpisz
7 grudnia 2008, 07:48
Przeklęte arbuzy! To są te z Tesco! wcześniej zjadłem jednego i od razu leżę. Od dzisiaj kupuję arbuzy jedynie w Biedronce!
Odpisz
7 grudnia 2008, 06:32
Ojjj... czy on zjadł i popił? Lepiej nie... 3/5
Odpisz