Tego nie wziąłem pod uwagę...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Młodzi gniewni
Nie są aż takie pyszne
Nie idź!
Najbardziej realistyczny spośród modów
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2017, 18:26
WTF
Odpisz
30 stycznia 2016, 21:00
Odpisz
23 stycznia 2015, 15:54
ej no mieć raka jako znak zodiaku nie jest aż tak źle raki mają za**bisty symbol XD
Odpisz
3 listopada 2014, 21:15
taki kawał był
Odpisz
2 listopada 2014, 18:53
A mógłby być rudym ;/
Odpisz
2 listopada 2014, 21:23
nie
Odpisz
3 listopada 2014, 11:47
@macwol00: tak!
Odpisz
3 listopada 2014, 18:02
zauważyłem że ciągle dyskutujemy w komentarzach
Odpisz
2 listopada 2014, 18:34
Scrollujcie od dołu do góry xd
Odpisz
2 listopada 2014, 18:40
@Kubox123456: przedostatni i ostatni do sb pasują :D
Odpisz
2 listopada 2014, 22:41
@Kubox123456: padłem...
Odpisz
2 listopada 2014, 22:16
ja też mam raka (w lodówce :D na kolacje)
Odpisz
2 listopada 2014, 19:38
Spodziewałem się czegoś w stylu "Dostałeś 6/30 punktów idioto T_T"
Odpisz
2 listopada 2014, 19:27
zła mamusia :(
Odpisz
2 listopada 2014, 18:06
I okazuje się.... że mieszka w Niemczech.
Odpisz
2 listopada 2014, 18:25
@kamilopl1: Oni chyba nie wiedzą, że niemiecka 6 to po naszemu to samo co 1.
Odpisz
2 listopada 2014, 19:02
@VanQuisch: W Niemczech (jak i w Austrii i pewnie jeszcze jakiś innych krajach) są tylko oceny 1-5, 1 jest najlepsza a 5 najgorsza.
Odpisz
2 listopada 2014, 19:18
Aj szkoda :/. Dzięki za info.
Odpisz
2 listopada 2014, 18:25
Jak ja to kocham :D
Odpisz
2 listopada 2014, 18:22
Gdyby nie zabił ławką nauczyciela to może by z nim gotował metę...
Odpisz
2 listopada 2014, 18:18
Kiepski kawał z którego zrobiono obrazek...
Odpisz
2 listopada 2014, 18:02
ahahahhaahha
Odpisz