Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grylls

2 listopada 2014, 12:37

(x)

Avatar lucy366

1 listopada 2014, 20:55

(x)

Avatar maksiu2003

Edytowano - 1 listopada 2014, 17:05

() w związku (na razie TYLKO z moją
DZIEWCZYNĄ)

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2014, 15:09

() singiel
() rozwiedziony
() w związku
(x) jestem zbyt przystojny na dziewczyny ;)

Avatar iker159

1 listopada 2014, 15:45

ja też:D

Avatar Lacoste

1 listopada 2014, 15:56

idąc na chłopską logikę: skoro zbyt przystojny na kobiety więc idealny dla mężczyzn ?

Avatar Lacoste

1 listopada 2014, 13:09

Dlaczego jestem singlem
( )Jestem za młody na związek
( )Nie chce mi się szukać dziewczyny
(x)Mam za dużego i boje się że zabije dziewczynę podczas stosunku :)

Avatar
Rudy_Kruliczek

1 listopada 2014, 13:20

@Lacoste: To straszne. Nigdy nie znajdziesz dziewczyny ani nawet chłopaka.

Avatar Kubox123456

1 listopada 2014, 13:21

Albo obojniaka

Avatar
Rudy_Kruliczek

1 listopada 2014, 13:23

@Kubox123456: Nawet psa.

Avatar Lacoste

1 listopada 2014, 13:36

mam psa kota 3 papugi królika i gniazdo pszczół na strychu więc coś tam mam swojego kłuliku

Avatar
Rudy_Kruliczek

1 listopada 2014, 13:43

@Lacoste: O____o

Avatar Lacoste

1 listopada 2014, 15:55

wat ?

Avatar frefux

Edytowano - 1 listopada 2014, 13:26

Tego typu obrazki robione są zazwyczaj przez 12-16/17 latki, które siedzą i jęczą, że nie udało im się chłopaka jeszcze znaleźć, bo przecież jak to 12 lat i jeszcze bez chłopaka, tragedia.A potem siedzi to takie zakompleksione ch*j wie dlaczego, bo z chłopakiem była tydzień i ją rzucił, wielka doświadczona w miłości potem takie obrazki tworzy, albo smuty rzuca po portalach społecznościowych. To samo z resztą ma się do "męskiej" części, całe to nowe pokolenie rzuca zbędnymi smutami i wpada w depresję z byle powodu, dzieciaki zapominają, że te 15 lat to jest nic i jak im się coś tak naprawdę drobnego stanie to przeżywają to miesiącami, strasznie mi to wszyskto działa na nerwy.

Avatar L3g10ni5t4

1 listopada 2014, 15:15

@frefux: Takie obrazki są najczęściej zrzynane z amerykańskich stron humorystycznych i ludzie nie zmieniają w nich nic tylko tłumaczą lub w tym przypadku zmienione zostało jedno zdanie i tło. Pierwotna wersja brzmiała (w tłumaczeniu): "właśnie zamówiłem/am 37 kotów"

Avatar TypowyPolak

1 listopada 2014, 13:54

Nikogo to nie obchodzi że czekasz na cud...

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2014, 15:08

@TypowyPolak: Na świecie jest 7 miliardów ludzi...

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

1 listopada 2014, 13:13

z cyklu: "miłosne perypetie adminów"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Frustrujące

Za co ta premia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

A, okej

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka