Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ch-chesz wyparować...?
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2014, 15:56
Chodzi o ten filmik z youtuba? :)
Odpisz
1 listopada 2014, 14:25
ja jestem dawno po
Odpisz
1 listopada 2014, 14:33
po eboli?
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2014, 14:38
@noszkurnawszystkozajete: 10/10, pozdrawiam z podłogi.
Odpisz
1 listopada 2014, 15:51
@noszkurnawszystkozajete:
-Amazing graphics
-Immersive storyline
11/10 would read again. ~IGN
Odpisz
1 listopada 2014, 17:47
@noszkurnawszystkozajete: tak
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2014, 14:10
A ja mam kaszlo-kataro-ból gardła :D
Odpisz
1 listopada 2014, 14:08
Już myślałam, że nowy sezon "Gry o Tron".
Odpisz
1 listopada 2014, 14:05
No bo mają.
Odpisz
1 listopada 2014, 14:02
Selekcja nienaturalna.
Odpisz