Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar macwol00

1 listopada 2014, 17:00

ej też jestem Maciek

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2014, 13:08

@macwol00: To piątka :)

Avatar macwol00

2 listopada 2014, 16:09

spoko

Avatar ognistyptak555

31 października 2014, 18:17

czy on wie kim jest ? ;---;

Avatar barbados12

31 października 2014, 23:08

@ognistyptak555: misty z pokemonow :d

Avatar Henzej

31 października 2014, 18:02

Wiecie co jego koledzy pomyśleli?!:) HA GAYYYYYYYYYY!!!!

Avatar ognistyptak555

31 października 2014, 18:16

@Henzej: chyba pedał ._. lub też homo homo nie wiadomo

Avatar DeadExtreme

31 października 2014, 18:50

@ognistyptak555: człowiek człowiek nie wiadomo?

Avatar Henzej

31 października 2014, 21:03

@ognistyptak555: co nie wiadomo? :3

Avatar ognistyptak555

Edytowano - 31 października 2014, 21:21

@Henzej: no bo i kobieta i facet ._.
nie można się zdecydować:/

Avatar Henzej

31 października 2014, 21:24

@ognistyptak555: No nie wiem jak ty ale ja bym wybrał kobietę :3

Avatar ognistyptak555

31 października 2014, 21:28

@Henzej: ;----; kobieta która była facetem. serio chcesz ;---;?

Avatar Henzej

31 października 2014, 21:30

@ognistyptak555: mi chodzi o pikachu :3 nie jestem gejem :3

Avatar ognistyptak555

31 października 2014, 21:32

@Henzej: ._. ale mi chodziło kim jest homosexualista :P

Avatar Henzej

31 października 2014, 21:33

@ognistyptak555: aha :3 nie wiedziałem :3

Avatar matylda100404

31 października 2014, 19:42

Ale conversy są.

Avatar malaho2000

31 października 2014, 19:16

FABOLOUS OVERLOAD

Avatar matik711matik

31 października 2014, 19:15

Padłem i nie wstanę

Avatar michgol

31 października 2014, 18:13

Och Dżis... xD

Avatar
Konto usunięte

31 października 2014, 18:04

truuudneee sprawyyy...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Zdeklasowani znowu

Nie znoszę kleszczy

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Lekko nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka