Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bartek777Polska

12 sierpnia 2025, 23:23

**wa za długie

Avatar sebastianlike456

3 kwietnia 2018, 11:59

w animacji

Avatar Memiorz_z_Rosji

2 lipca 2023, 06:52

Avatar sebastianlike456

3 kwietnia 2018, 11:58

wiem niech zrobi film o JEFF THE KILLER

Avatar
Konto usunięte

31 października 2014, 16:08

Nie no, faktycznie, animowana bajka o tęczowych dinozaurkach musi być hitem!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

31 października 2014, 18:45

1. Jestem kosmopolitą, z tym krajem mnie żadne uczucie nie wiąże. A ty mi z cebulandią wyskakujesz...
2. Jak robią to na odpierdziel i bez sensu, to dziwnym jest tego nie zauważyć. Podczas oglądania reklam mówisz sobie "o, jaki fajny przedmiot, muszę go kupić!"?

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2014, 17:53

jak jest naprawdę fajny to czemu nie XD No nie konieczne dinozaury ;_;

Avatar MruczekV

1 listopada 2014, 07:58

Ten stary zbok na kanapie... jego mina... i paczka chusteczek obok... :/

Avatar adamstorm63

1 listopada 2014, 15:42

@MruczekV: to nie jest paczka chustek tylko pudełko od filmu -.- Kto tu jest zbokiem? xD

Avatar
Rudy_Kruliczek

31 października 2014, 17:35

Krytyka to dobra sprawa. Szczera opinia. Czy to się musi wszystkim podobać? Lepiej, żeby mówili prawdę, niż "Ale fajnie!", a tak naprawdę uważali, że to dno. Poza tym powiedzenie komuś, żeby nie rysował, tylko się uczył, albo inne ściemnianie to nie krytyka. Poza tym krytyka w cele nie jest tym samym co negatywna opinia.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Rudy_Kruliczek

1 listopada 2014, 18:11

@renamon: Och! Już myślałam, że go gdzieś zgubiłam. :)

Avatar renamon

1 listopada 2014, 18:15

._.

Avatar darcus

31 października 2014, 16:57

Cóż, ostatnio jak ktoś dość mocno skrytykował pewnego młodego artystę z Austrii doszło do konfliktu zbrojnego na skalę światową, może i jest więc w tym trochę racji...

Avatar
Konto usunięte

31 października 2014, 18:46

@darcus: Od kiedy "ostatnio" dotyczy 70 lat wstecz?...

Avatar darcus

31 października 2014, 19:48

Od kiedy nie rozumiesz metafor?

Avatar
Konto usunięte

31 października 2014, 19:52

@darcus: > przenośnia – językowy środek stylistyczny, w którym obce znaczeniowo wyrazy są ze sobą składniowo zestawione, tworząc związek frazeologiczny o innym znaczeniu niż dosłowny sens wyrazów, np. "od ust sobie odejmę", "podzielę się z wami wiadomością" lub "złote serce"

Pewien austriak nie jest metaforą.

Avatar darcus

31 października 2014, 19:58

"ostatnio" jest w tym przypadku metaforą.

Avatar Kubox123456

31 października 2014, 16:31

Oczywiście Azjaci C:

Avatar
Konto usunięte

31 października 2014, 16:29

czyli jak zabic nowy film

Avatar Bilolus1

31 października 2014, 16:07

#takżyciowo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pilne

Zdeklasowani znowu

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Co to takiego?

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka