Warto rzucić dobrym słowem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pilne
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co to takiego?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2025, 23:23
**wa za długie
Odpisz
3 kwietnia 2018, 11:59
w animacji
Odpisz
2 lipca 2023, 06:52
@sebastianlike456: co?
Odpisz
3 kwietnia 2018, 11:58
wiem niech zrobi film o JEFF THE KILLER
Odpisz
31 października 2014, 16:08
Nie no, faktycznie, animowana bajka o tęczowych dinozaurkach musi być hitem!
Odpisz
31 października 2014, 16:30
Kreskówka o tęczowych kucykach jakoś wypaliła więc dlaczego i o tęczowych dinozaurach by nie mogła ?
Odpisz
31 października 2014, 16:32
@Stasiek121: Stanie się bożkiem dla niedojrzałych debili jest dość miernym sukcesem.
Odpisz
31 października 2014, 17:15
@Stasiek121: Bo MLP miało dwóch wielkich poprzedników, którzy wyrobili już pewną markę dla Hasbro - G.I. Joe i Transformers.
Odpisz
31 października 2014, 17:19
to czy sukces jest mierny zalezy od tego ile sie zarobilo kasy, a nie od tego kto ja wylozyl
Odpisz
31 października 2014, 17:23
@gulpin: Od tego to zależy zasobność portfela. Sukcesu nie powinno się liczyć w pieniądzach.
Odpisz
31 października 2014, 17:28
nie o to w tym chodziło!Zwykłe Polaczki!Nie skupiają się na tym co trzeba tylko na pierdołach!
Odpisz
31 października 2014, 18:04
najpierw trzeba zadać sobie pytanie, czym będzie sukces dla kogo. MLP to serial ekstremalnie komercyjny (w końcu powstał w celu promowania zabawek) więc w tym przypadku jedynym celem wytwórni jest kasa
Odpisz
31 października 2014, 18:45
1. Jestem kosmopolitą, z tym krajem mnie żadne uczucie nie wiąże. A ty mi z cebulandią wyskakujesz...
2. Jak robią to na odpierdziel i bez sensu, to dziwnym jest tego nie zauważyć. Podczas oglądania reklam mówisz sobie "o, jaki fajny przedmiot, muszę go kupić!"?
Odpisz
1 listopada 2014, 17:53
jak jest naprawdę fajny to czemu nie XD No nie konieczne dinozaury ;_;
Odpisz
1 listopada 2014, 07:58
Ten stary zbok na kanapie... jego mina... i paczka chusteczek obok... :/
Odpisz
1 listopada 2014, 15:42
@MruczekV: to nie jest paczka chustek tylko pudełko od filmu -.- Kto tu jest zbokiem? xD
Odpisz
31 października 2014, 17:35
Krytyka to dobra sprawa. Szczera opinia. Czy to się musi wszystkim podobać? Lepiej, żeby mówili prawdę, niż "Ale fajnie!", a tak naprawdę uważali, że to dno. Poza tym powiedzenie komuś, żeby nie rysował, tylko się uczył, albo inne ściemnianie to nie krytyka. Poza tym krytyka w cele nie jest tym samym co negatywna opinia.
Odpisz
31 października 2014, 18:27
Ale większość ludzi (i artystów) nie rozróżnia tych dwóch pojęć :/ Z resztą w tym rysunku została przedstawiona chamska krytyka (można zaliczyć chyba do negatywnej opinii)
Odpisz
31 października 2014, 18:29
Można krytykować,ale te dinozaury były świetnie wykonane i naprawdę bardzo ładne! Jak na ówczesny wiek tej ,arystki' to zasłużyła na pochwałę,a nie chamska krytykę...
Odpisz
31 października 2014, 18:29
@renamon: On raczej pokazuje na książki i drze się, żeby nie zajmowała się głupotami. To nie jest krytyka.
Odpisz
31 października 2014, 18:29
@buttie_cullen: Tak, ale jak wspomniałam w ostatnim komentarzu - on jej nie skrytykował.
Odpisz
31 października 2014, 22:55
Skrytykował! Zostało to nawet nadmienione w tekście :/
Odpisz
1 listopada 2014, 12:52
@buttie_cullen: Co innego napisał, a co innego narysował.
Odpisz
1 listopada 2014, 18:08
Ok, zwracam honor ^-^
Odpisz
1 listopada 2014, 18:11
@renamon: Och! Już myślałam, że go gdzieś zgubiłam. :)
Odpisz
1 listopada 2014, 18:15
._.
Odpisz
31 października 2014, 16:57
Cóż, ostatnio jak ktoś dość mocno skrytykował pewnego młodego artystę z Austrii doszło do konfliktu zbrojnego na skalę światową, może i jest więc w tym trochę racji...
Odpisz
31 października 2014, 18:46
@darcus: Od kiedy "ostatnio" dotyczy 70 lat wstecz?...
Odpisz
31 października 2014, 19:48
Od kiedy nie rozumiesz metafor?
Odpisz
31 października 2014, 19:52
@darcus: > przenośnia – językowy środek stylistyczny, w którym obce znaczeniowo wyrazy są ze sobą składniowo zestawione, tworząc związek frazeologiczny o innym znaczeniu niż dosłowny sens wyrazów, np. "od ust sobie odejmę", "podzielę się z wami wiadomością" lub "złote serce"
Pewien austriak nie jest metaforą.
Odpisz
31 października 2014, 19:58
"ostatnio" jest w tym przypadku metaforą.
Odpisz
31 października 2014, 16:31
Oczywiście Azjaci C:
Odpisz
31 października 2014, 16:29
czyli jak zabic nowy film
Odpisz
31 października 2014, 16:07
#takżyciowo
Odpisz