Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Równi i równiejsi
Ładne rzeczy
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2016, 14:13
Zaradna
Odpisz
1 listopada 2014, 18:01
Czemu ta dziewczynka ma skrzydełka na dupie ? o_O
Odpisz
3 listopada 2014, 20:59
to są dilta
Odpisz
Edytowano - 31 października 2014, 20:01
Cześć, przyszedłem wam popsuć zabawę tym fragmentem który ktoś napisał w internecie. Nie bierzcie tego na poważnie, to tylko ciekawostka i być może fake:
"Halloween to satanistyczne święto.Druidzi celtyccy podczas obchodów tego święta składali ofiary z ludzi.
Druidzi (kapłani celtyccy) wierzyli, iż w dzień Samhain zacierała się granica między zaświatami a światem ludzi żyjących, zaś duchom, zarówno złym, jak i dobrym, łatwiej było się przedostać do świata żywych. Duchy przodków czczono i zapraszano do domów, złe duchy zaś odstraszano. Ważnym elementem obchodów Samhain było również palenie ognisk. Na ołtarzach poświęcano bogowi resztki plonów, zwierzęta i ludzi. Paląc chciano dodawać słońcu sił do walki z ciemnością i chłodem. Wokół ognisk odbywały się tańce śmierci. Symbolem święta Halloween były noszone przez druidów czarne stroje oraz duże rzepy, ponacinane na podobieństwo demonów. Sądzi się, iż właśnie z potrzeby odstraszania złych duchów wywodzi się zwyczaj przebierania się w ów dzień w dziwaczne stroje i zakładania masek. Czarownice w towarzystwie czarnych kotów przepowiadały przyszłość."
A teraz wyobraźcie sobie że świętujecie satanistyczne święto demonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tak naprawdę to zastanawiałem się po napisaniu i chciałem ten komentarz skasować, ale chyba jednak chcę zobaczyć czy pobiję rekord strzałek w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 października 2014, 20:36
@miszcz: jak nie potrafisz używać lennyface'a to go nie uzywaj
Odpisz
31 października 2014, 20:59
@miszcz: w jakich specach grali ci druidzi? resto?
Odpisz
Edytowano - 31 października 2014, 21:07
W Minecraft (˚▽˚)
Odpisz
2 listopada 2014, 12:06
@miszcz: Tyle, że to co tu napisano to prawda. Celtowie nazywają to święto Samhain. Pomyśl i się dowiedz coś na temat zanim napiszesz i będziesz się wyśmiewać.
Odpisz
2 listopada 2014, 12:14
@miszcz: Ale i tak wiadomo, że małe dzieci nie zastanawiają się nad sensem tego święta, po prostu chcą cukierki.
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2014, 20:54
@PeterioS: NIKT SIE NIE WYSMIEWAL, PRZECIEŻ WŁAŚNIE TO NAPISAŁEM, CIEKAWE JAKIE DOSTAWAŁEŚ OCENY W SZKOLE ZA CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM... TO NIE BYŁO ŻADNE NA§MIEWANIE SIÉ, OSTATNIÁ CZɧ¢ NAPISAØEM BO MÓJ KOMENTARZ ZOSTALBY ZHEJTOWANY, ALE NIE NAPISALEM TAM ZE ODWOØUJE TO CO NAPISALEM WCZESNIEJ, PRZECZYTAJ JESZCZE RAZ. Przeciez bym skasowal komentarz i napisal inny.
Sam pomysl, PRZECIEZ TO JEST W TEKSCIE KTÓRY WKLEILEM...
Przez przypadek wcisnąłem tobie strzałkę w górę zamiast w dół :/ To po czesci dlatego pisalem caps-lockiem, ale równiez dlatego ze ten komentarz mnie wkurzyl... Nawet polskie znaki mi sie popsuly i musze pisac bez.
Odpisz
3 listopada 2014, 15:13
@miszcz: Ups sorry, napisałem to pod złym komentarzem. :D
Odpisz
31 października 2014, 20:44
fajny był bonus tego komiksu
Odpisz
31 października 2014, 20:21
ja dzisiaj zebrałem 20 złotych
Odpisz