Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Buras

26 sierpnia 2013, 10:27

Dlaczego patrzę na ten obrazek w środku wakacji?

Avatar Damianoo1998

15 stycznia 2012, 22:19

Chce ktoś porozmawiać to na profil prosze

Avatar tachu99

18 stycznia 2012, 08:42

@Damianoo1998: Ja pierdziele 14 lat i nie wiedzieć co to znaczy Then i now?Ty chodzisz do szkoły czy tylko czytasz ABC UCZĘ SIĘ?

Avatar Damianoo1998

18 stycznia 2012, 09:53

@tachu99: Se znaleźli problem ortografia tylko jeden temat se znasz

Avatar snajpercat

4 lutego 2018, 11:52

@Damianoo1998: może ma mało tematów ale on ma więcej punktów IQ niż ty (data wiem)

Avatar chupacabra001

17 stycznia 2012, 19:53

A nas akurat obchodzi, od kiedy macie ferie i ile macie śniegu. :-/

Avatar asiam53

17 stycznia 2012, 15:55

fajne, podoba mi się

Avatar Wiska2002

16 stycznia 2012, 16:12

ja mam ferie 30 stycznia.....;d

Avatar grubson5022

15 stycznia 2012, 18:59

super ja mam ferie w 2 połowie lutego

Avatar mikulek04

15 stycznia 2012, 18:28

czyli, że jestem jeszcze pięcioletnim dzieckiem? fajnie. Wolniej się starzeję :D

Avatar hamulec

15 stycznia 2012, 15:05

u mnie ferie od 13 i zero śniegu

Avatar Fabrosio

15 stycznia 2012, 12:32

u mnie ferie od 16 i śniegu 20 cm

Avatar Agent00Kurczak

15 stycznia 2012, 12:16

U mnie 2cm śniegu a ferie od 16 :D

Avatar adas199915

15 stycznia 2012, 12:16

ja dopiero za 2 tygodnie mam ferie i sniegu duzo

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2012, 11:26

A ja mam ferie od 27 :P 9:00 am jest śmieszne. 4/5

Avatar Damianoo1998

15 stycznia 2012, 10:37

Jak zwykle to samo weżnie taki angielskie czy jakieś inne zdięcie i myśli że jest fajne wielki problem nawet wrzucić do painta i przerobić na polskie

Avatar Sauron

15 stycznia 2012, 10:45

@Damianoo1998: za dużo to tu czytania nie ma

Avatar Damianoo1998

15 stycznia 2012, 10:58

@Sauron: Są takie komiksy na jeja że na każdym obrazku jest coż napisane po angielsku

Avatar czajka

15 stycznia 2012, 08:20

ja pod koniec miesiąca :/

Avatar FD_God

15 stycznia 2012, 07:57

Dobrze, że mam ferie i śniegu multum :D

Avatar kokomando

15 stycznia 2012, 08:03

@FD_God: Też tak mam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Dobrze czasem się oderwać

Rel

Zdeklasowani znowu

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka