czytam i widać że jest paru ludzie co mówią'fotomontaż,fotomontaż,fotomontaż,fotomontaż"TO NIE JEST ŻADEN FOTOMONTAŻ to zwykle zwierze !! a co do obrazka to 3,5\5
omg bartek jak dla ciebie wszystko to fotomont to sie nie dziw ze tyle fotomontow, przeciez to normalna maplka... jakby ci dali najzwyklejsze zdjecie psa tez bys powiedzial ze fotomont?
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2021, 22:35
Eta kot
Odpisz
26 lutego 2022, 05:02
@JaJestemZWami: Ty to chyba przeglądałeś odległe strony Jeja i wszędzie komentowałeś
Odpisz
26 lutego 2022, 21:47
tak, ale moja robota nie jest skończona. A dopiero zacząłem
Odpisz
27 lutego 2022, 00:17
@JaJestemZWami: Powodzenia, i tak już dużo skomentowałeś
Odpisz
6 maja 2011, 22:57
hahahah hehehe nie moge te oczy tak wiele mowia tak wiele chca tak bardzo sa super xde
Odpisz
17 kwietnia 2011, 14:57
to jestem ja! ;0
Odpisz
27 lutego 2011, 17:49
wojtek zbojtek (zbok)
Odpisz
14 lutego 2011, 16:26
hehe zwierze zobaczyło teściową
Odpisz
21 listopada 2010, 16:11
zal to nie fotomont bartek
Odpisz
11 września 2010, 21:59
raz dwa trzy twoja stara patrzy
Odpisz
25 sierpnia 2010, 11:17
BUUUUUUU . xD
Odpisz
25 lutego 2010, 14:46
ja-buuuuuu
on-aaaaaaaaaaaa
Odpisz
30 grudnia 2008, 14:28
xD 3/5 :D
Odpisz
20 grudnia 2008, 14:11
?????do jakiego Bartka gadacie??
Odpisz
10 grudnia 2008, 13:42
ale zaje**** focia mmm .... buhahahhahaha
Odpisz
7 grudnia 2008, 11:55
czytam i widać że jest paru ludzie co mówią'fotomontaż,fotomontaż,fotomontaż,fotomontaż"TO NIE JEST ŻADEN FOTOMONTAŻ to zwykle zwierze !! a co do obrazka to 3,5\5
Odpisz
6 grudnia 2008, 09:01
Jakie oczka^^
Odpisz
5 grudnia 2008, 20:48
omg bartek jak dla ciebie wszystko to fotomont to sie nie dziw ze tyle fotomontow, przeciez to normalna maplka... jakby ci dali najzwyklejsze zdjecie psa tez bys powiedzial ze fotomont?
a co do obrazka to sredni, daje 3
Odpisz