Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Północne Węgry
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niegrzeczny Oskarek
A, okej
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2016, 10:59
TO JEST DEMON!
Odpisz
6 lipca 2016, 18:50
To jest demon
Zabić to zanim złoży jaja
Odpisz
17 maja 2015, 14:51
︻╦̴╦═─ ZASCZELIC KOZE︻╦̴╦═─
Odpisz
17 maja 2015, 14:50
Cześć, mam nadzieję ze strony państwa i jego syn jest na pewno nie będzie to już jest na tyle. A to jest to jednak jest na pewno jest to jednak w przypadku tego modelu. nie ma na celu zapewnienie o to co jest na tyle duże i nie ma na celu zapewnienie sobie w stanie w pełni z nich to jest z nim nie jest w tej chwili nie. JEDNYM SŁOWEM:
•_•)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 00:23
Adoptuje ja.
Odpisz
3 listopada 2014, 16:42
Moja reakcja:
Odpisz
13 marca 2015, 21:13
@jarek200211: Znalazłeś moje stare zdjęcie...
Odpisz
14 kwietnia 2015, 20:58
@wiki9595: Ktore i tak nie bylo Twoje…
Odpisz
14 kwietnia 2015, 21:51
@Pegi1337: A ty mi odpisałaś po miesiącu ..
Odpisz
14 kwietnia 2015, 23:19
@wiki9595: Wiem :I
Odpisz
14 kwietnia 2015, 20:57
Dzwoncie po egzorcyste ;~;
Odpisz
19 kwietnia 2015, 10:27
@Pegi1337: fajny avatar:-)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 12:02
@cezarybartosiewicz: Dzieki. To Chica z FNaF (jesli nie wiesz). :)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 12:30
@Pegi1337: toy czy nie?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 15:03
@cezarybartosiewicz: To nie jest Toy. Narysowalam ja "moim" stylem. Jeszcze mam rysunek Freddy'ego i chce narysowac jeszcze Bonnie'go. :)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 18:19
@Pegi1337: a na profilu masz tego zdjęcia?:-)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:28
@cezarybartosiewicz: Nie, ale mogę dodać. :P
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:49
@Pegi1337: dodaj zobaczę:-) :-P
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:52
@cezarybartosiewicz: Najpierw poszukam kartki z rysunkiem. ;p
Odpisz
19 kwietnia 2015, 19:52
@Pegi1337: dobrzwO:-)
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:20
@cezarybartosiewicz: Obrazek juz dodany~
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:43
@Pegi1337: nie ma
Odpisz
19 kwietnia 2015, 20:53
@cezarybartosiewicz: Freddy'ego? Jesli nie, to się nie wstawiło. Jutro spróbuję jeszcze raz. A Chica jest.
Odpisz
13 kwietnia 2015, 10:32
Shut up and take my money for this goat
Odpisz
5 kwietnia 2015, 09:40
WTF
Odpisz
26 marca 2015, 23:20
Dafuq?!
Odpisz
18 marca 2015, 22:42
Give me the exorcist!!!
Odpisz
1 listopada 2014, 22:02
Goat Simulator 2 confirmed!
Odpisz
1 listopada 2014, 22:04
and it will be relased tommorow
Odpisz
1 listopada 2014, 22:08
that goat is dead
Odpisz
1 listopada 2014, 22:10
@jejapl: Player wins! GOATALITY?
Odpisz
1 listopada 2014, 22:17
@jejapl: Hacker ! Why you still hacking ?
Odpisz
1 listopada 2014, 22:19
@jejapl: Jeja :O
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2014, 22:25
@jejapl: ale do tego, pan A?!? wiedziałem, że może dodawać komentarze! co Za dziwne uczucie
Odpisz
2 listopada 2014, 10:42
@jejapl: JEJA CI ODPOWIEDZIAŁO! JESTEŚ JEDNYM Z NIELICZNYCH! GRATULUJĘ!
Odpisz
2 listopada 2014, 11:49
Jesteś wybrancem ;_;
Jeja ci odpowiedziało
Odpisz
13 marca 2015, 21:14
@Quatum: Ale afera ._. Jak chce to może odpowiedzieć każdemu :v
Odpisz
3 listopada 2014, 21:38
EGZORCYSTĘ
Odpisz
2 listopada 2014, 15:17
Aż się zakrztusiłam...
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2014, 12:15
Nowa wersja gry Goat Simulator będzie w 2015 ! xD
Odpisz