Internet Explorer jak zwykle na czasie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Cel namierzony
To by wystarczyło
Angielskie śmieszki
Jakby trochę nie fair
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2014, 16:54
Coś wam powiem. Używam Go. :D
Odpisz
3 listopada 2014, 17:26
@Blondaseq: A więc to ty!
Ty jesteś tym dzielnym wojownikiem używającym Explorera. Dziadek mi o tobie opowiadał.
Odpisz
4 listopada 2014, 19:58
@DeadExtreme: ja nie mam dziadka bombnomicon go połknoł
Odpisz
7 czerwca 2017, 22:41
@DeadExtreme: tosz to Explorerowe Dziecię!
Odpisz
25 marca 2021, 16:09
@DeadExtreme: dziadek opowiadał co o blondasq?
Odpisz
26 stycznia 2020, 15:16
Wgl im starszy ten mem tym śmieszniejszy
Odpisz
27 sierpnia 2020, 16:00
@Anonim7362616: tak. Fajny avek
Odpisz
27 sierpnia 2020, 16:10
@kuba12369: dzięki
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2017, 01:32
SHUT THE F*CK UP!!!
Odpisz
3 listopada 2014, 14:13
I tak szybciej niż dotychczas ...
Odpisz
3 listopada 2014, 14:46
@Vader0PL: Pewnie nowsza wersja jest szybsza... no co ja mówię pewnie opanował podróże w czasie.
Odpisz
12 maja 2015, 17:59
@Vader0PL: Masz rację.
Odpisz