@MatiF: Nie, nie ma tu Monakoball (nie ma języka monakijskiego) jeśli chodzi o pierwszy obrazek to Polandball, a mówi "hallo", bo autorowi nie chciało się rozdrabniać na różne języki.
@Myszkapl: jest język monakijski, potocznie mówi się że mówią po francusku tak samo jak angielski i amerykański trochę różnicy ale się mówi że w obu się mówi po angielsku
@mrofpower: Chodzi oto że po każdym języku ball który się przedstawiał inaczej się nazywał. Na przykład po polsku mówi się: węgry, a po angielsku: hungary.
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2017, 18:28
4 Rzesza niemiecka problem rozwiązany
Odpisz
29 listopada 2015, 17:21
"Pyskaland"
Jebłem XD
Odpisz
25 grudnia 2015, 21:44
XD
Odpisz
4 października 2015, 12:59
Chińska?
Odpisz
27 grudnia 2014, 13:47
Czechy najlepsze xD
Odpisz
2 listopada 2014, 08:43
Nie wiem czy ktoś to zauważył ale na tym obrazku są i Indonezja/Monakoball i Polandball.
Odpisz
2 listopada 2014, 09:33
@MatiF: Nie, nie ma tu Monakoball (nie ma języka monakijskiego) jeśli chodzi o pierwszy obrazek to Polandball, a mówi "hallo", bo autorowi nie chciało się rozdrabniać na różne języki.
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2014, 09:41
@Myszkapl: Popatrz na obrazki niżej, najlepiej najniżej
Odpisz
2 listopada 2014, 10:00
@MatiF: Jest Indonesiaball, Polandball, ale zero Monacoballa.
Odpisz
2 listopada 2014, 11:18
@Myszkapl: Zauważ że zaznaczyłem Indonezja/Monakoball bo nie byłem pewny który to kraj
Odpisz
4 listopada 2014, 16:26
@Myszkapl: jest język monakijski, potocznie mówi się że mówią po francusku tak samo jak angielski i amerykański trochę różnicy ale się mówi że w obu się mówi po angielsku
Odpisz
24 grudnia 2014, 22:39
@Mr_Limonka: apel
Odpisz
2 listopada 2014, 07:47
Edgar....
DEUTSHLAND
Odpisz
4 listopada 2014, 16:07
Deutschland się pisze.
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2014, 17:42
Napisałeś tak samo jak on tyle, że bez capsa...
Edit kolega zapomniał dopisać "c"
Odpisz
2 listopada 2014, 07:18
O co kamaaaaan
Odpisz
4 listopada 2014, 16:35
@mrofpower: Chodzi oto że po każdym języku ball który się przedstawiał inaczej się nazywał. Na przykład po polsku mówi się: węgry, a po angielsku: hungary.
Odpisz
1 listopada 2014, 23:32
co tam robi senat i lud rzymski?
Odpisz
1 listopada 2014, 22:00
tyskland hahahaha
Odpisz