Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2014, 16:19
Czyli Albert Einstein był niedouczonym idiotą?
Odpisz
7 listopada 2014, 17:38
@lordofshadow: Ale Einstein nie miał dyslekcji. ;-;
Odpisz
7 listopada 2014, 17:47
@Quint: Yy... miał?
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2014, 21:55
Skąd taka informacja? Einstein był chory na autyzm i schizofrenie, ale na dysleksję?
Odpisz
7 listopada 2014, 22:05
@Quint: Też. No i na lekkiego Alzcheimera.
Odpisz
8 listopada 2014, 10:37
Miał lekkie problemy z nauką, ale nikt nie potwierdził że jest to dysleksja.
Odpisz
8 listopada 2014, 14:55
@Quint: Potwierdził.
Odpisz
29 stycznia 2019, 16:31
@Quint: wiem, data ale autyzm to nie choroba
Odpisz
2 listopada 2014, 14:18
Właśnie obraziłeś mnie, kilku moich kumpli i wszystkich dyslektyków. Gotuj się na śmierć >:|
Odpisz
7 listopada 2014, 15:47
@AncalagonCzarny: Pff... niedouczony idiota.
Odpisz
8 listopada 2014, 01:26
@AncalagonCzarny: Ide z wami ps mogę zabrać bazooke ?
Odpisz
8 listopada 2014, 13:36
@Jejowicz2: Zezwalam. Bierz co chcesz xD
Odpisz
8 listopada 2014, 12:19
fajne 4/5
Odpisz
7 listopada 2014, 16:24
Ja tak dalej mówię. Dysleksja to może jest choroba ale w dobie wszelkich słowników elektronicznych w każdej przeglądarce aż wstyd popełniać takie błędy jak "przczoła" czy "przenica" po prostu rzygać się chce.
Odpisz
7 listopada 2014, 18:35
@Mnich1: Mylisz dyslekcję z dysgrafią.
Odpisz
7 listopada 2014, 19:38
@as13zx: Oba to debilizm.
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2014, 19:41
@Mnich1: Więc twierdzisz że Albert Einstein był debilem? Otóż nie, mylisz debila, z wadą genetyczną powodującą kiepskie umiejętności czytania oraz z błędami ortograficznymi.
*W poprzednim nie chodził mi o dysgrafię tylko dysortografię.
Odpisz
7 listopada 2014, 19:43
@as13zx: Nic nie mylę. Mam prawo uważać to za przykład debilizmu, wszystko da się zwalczyć. A to że Einstein był genialny nie zmienia faktu że zbyt wielu ludzi zasłania się tymi genetycznymi wadami zamiast wziąć się w garść i to zwalczać.
Odpisz
7 listopada 2014, 19:44
@Mnich1: Nie zasłaniają się wadami, po prostu udają że je mają, osoba prawdziwie na to chorująca stara się to zwalczyć, tylko zdrowi mówią "bo mam dys... i nie mogę."
Odpisz
7 listopada 2014, 19:57
@as13zx: Raczej Ty mylisz dysgrafię z dysortografią.
Odpisz
7 listopada 2014, 22:24
@as13zx: ja mam dysleksje z dysortografią po skończeniu podstawówki zaprzestałem wizyt w poradni mimo tego uczyłem się nie gorzej od innych mało tego robie sobie drugi profil oba zaburzenia nie wpływają na zdolność do uczenia się
Odpisz
7 listopada 2014, 22:25
@alabama: jedynie pisze jak kura pazurem (;_;)
Odpisz
7 listopada 2014, 23:18
@antykuc: Napisałem ze się pomyliłem, nie czytałeś.
Odpisz
7 listopada 2014, 21:35
ten straszny moment, gdy na mobilnym jeja przekraczasz godzinny limit hejtów...
Odpisz
7 listopada 2014, 21:31
ale to jest współczesność więc zamknij jape
Odpisz
7 listopada 2014, 15:25
Inwalida ? Za moich czasów mówiło się je**na kreatura z piekła.
Odpisz
7 listopada 2014, 15:46
@Kubox123456: Za twoich czasów? masz na myśli 1 klase gimnazjum?
Odpisz
7 listopada 2014, 17:01
@DeadExtreme: Żłobek
Odpisz
7 listopada 2014, 17:00
tsa -_- niedouczony idiota. Więc według ciebie to że mam problemy z pisaniem (dysgrafia) to wynik mojego lenistwa, podczas gdy w szkole mam świadectwo z paskiem ...
Odpisz
7 listopada 2014, 16:08
tró
Odpisz
7 listopada 2014, 15:59
Ludzie negujący dysleksje to właśnie niedouczeni idioci.
Odpisz
29 stycznia 2019, 16:32
@antykuc: popieram, twoje konto jest chyba martwe, ale masz tu całkowitą rację
Odpisz
7 listopada 2014, 15:53
Dyslektyk to ktoś kto ma problemy z nauką choć się stara.
A niedouczony idiota to ktoś kto używa tego jako wymówki żeby nie musieć się uczyć.
Odpisz
7 listopada 2014, 15:45
czyli ja to idota
Odpisz
7 listopada 2014, 15:12
czyli, że np: Percy Jackson to idiota :D
Odpisz
7 listopada 2014, 15:32
@noszkurnawszystkozajete: Albo Annabeth Chase :v Kij z tym,że była córką Ateny(bogini mądrości).
Odpisz
7 listopada 2014, 15:39
@buttie_cullen: no to tutaj coś jest nie tak :v
Odpisz
3 listopada 2014, 13:31
Kiedyś leworęcznych uważali za niepełnosprawnych więc wiecie jak to jest z tym światem ;-;
Odpisz
7 listopada 2014, 15:19
Ja mam dysortografię i dyslekcję... smuteg :/
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2014, 15:19
Dyslektyk jest dyslektykiem i nic do niego nie mam ale ich zadaniem jest jeszcze intensywniejsza nauka pisania i ortografii. Jeśli dyslektyk uważa, że jego dolegliwość jest wymówką np. na sprawdzianie to jest niedouczonym idiotą. Będzie żałował w przyszłości.
Odpisz