Zawsze znajdzie się rozwiązanie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Pozdrawiam świetliki
To musiało być męczące
Niegrzeczny Oskarek
Miło z ich strony, śliczne są
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2014, 09:19
Ebola, ebola, ebola...przestancie o tej eboli - jest wiele smiertelnych chorob wiec czemu ciagle trujecie dupe na temat eboli?
Odpisz
6 listopada 2014, 17:07
@saskacz: Nie wiem... może dlatego że jest epidemia powoli przeradzająca się w pandemię?
Odpisz
6 listopada 2014, 22:31
@Ravios: O rany ale straszne.... :P
Odpisz
6 listopada 2014, 22:34
@saskacz: Jeszcze tego na przyrze nie miałeś? :P
Odpisz
7 listopada 2014, 08:23
@Ravios: "przyrze"?
Odpisz
7 listopada 2014, 15:24
@saskacz: Nowy w internetah?
Odpisz
9 listopada 2014, 15:06
@Ravios: Mozliwe :c
Odpisz
2 listopada 2014, 15:01
a co jeśli ci powiem.... że w Afryce nie ma ps4 ?
Odpisz
2 listopada 2014, 18:40
@ognistyptak555: Kto powiedział, że on mieszka w Afryce? Szach-mat ateiści !
Odpisz
2 listopada 2014, 18:49
@Kubox123456: a kto powiedział że co najmniej 5% Polski jest zarazona ebolą
Odpisz
2 listopada 2014, 19:19
@ognistyptak555: nikt?
Odpisz
5 listopada 2014, 18:51
@Kubox123456: A kto powiedział, żeś się urodził? Twoi rodzice (No chyba, że nie masz). (Brawo Dustin, poprawność polityczna zachowana)
Odpisz
5 listopada 2014, 19:00
@dustin2001: A co to miało do rzeczy? ;_;
Odpisz
5 listopada 2014, 19:01
@Kubox123456: Nic. Zapytaj kobiety.
Odpisz
5 listopada 2014, 17:35
kumpel: Naprawde, dobry z ciebie kumpel ! Mam ebolę a ty mnie odwiedzasz !
ja: Taaa, ciebie...
Odpisz
3 listopada 2014, 06:43
w rekawicach srednio sie trzyma pada
Odpisz
5 listopada 2014, 16:58
Ale przynajmniej można!
Odpisz
2 listopada 2014, 14:31
Taa... znam to uczucie.
Odpisz
2 listopada 2014, 22:27
@Myszkapl: Twój kumpel ma ebolę? Współczuję.
Odpisz