Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

17 października 2020, 20:11

Kto jest bogatszy? Ten co ma 5 milionów, czy ten co ma 5 córek? Ten co ma 5 milionów jeszcze by chciał więcej, ten co ma 5 córek, ma już dość.

Avatar ImALittleDemon12

14 grudnia 2015, 18:40

Ten kolo ma moc płodności

Avatar MissBunny

22 maja 2015, 11:55

Wygląda uroczo i się zastanawiam czy zrobił to z własnej woli XD

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 listopada 2014, 21:18

*facepalm* do czego ten swiat zmierza????

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2014, 15:44

Do wspólnej zabawy ojca i córek?

Avatar Akasha377

3 listopada 2014, 21:10

Biedne dziewczynki :X

Avatar Rokoko

3 listopada 2014, 22:17

@Akasha377: Okropnie biedne. Pewnie dlatego tak się uśmiechają.

Avatar Akasha377

4 listopada 2014, 15:21

@Rokoko: Uśmiechają się po to aby nikt nie podejrzewał że tak naprawdę nie chcą takiego ojca i że u nich w domu jest wszystko ok

Avatar Rokoko

4 listopada 2014, 16:26

@Akasha377: Tak tak, te pięciolatki z pewnością są już na tyle sprytne i zakompleksione, że wspólnie opracowały podstępny plan oszukania świata, zamiast rozewrzeć gębę i zacząć ryczeć.

Avatar Michalwi

4 listopada 2014, 15:14

Conchita wurst (ta/ten wiekszy/a)

Avatar saskacz

4 listopada 2014, 10:25

Mogl brode zgolic, on wyglad ateraz jak transeksualista nie jak wodna ksiezniczka ;P

Avatar anamaria2002

4 listopada 2014, 12:18

@saskacz: Elsa nie jest wodną księżniczką on panuje na śniegiem i lodem.

Avatar saskacz

4 listopada 2014, 14:46

@anamaria2002: Zrozumialem, prosze nie bij :c

Avatar barbados12

4 listopada 2014, 02:11

W prawym rogu brakuje loga brazzers :d

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2014, 21:19

Dlaczego współczujecie dziewczynkom? Poprosiły ojca o przebranie się w jakieś wróżki (pozdrawiam judASZA), a ten nie dość, że się zgodził, to jeszcze ugodził swój męski honor i samemu ubrał te ciuchy. Fajny ojciec, czego od nich chcecie? :P

Avatar DeadExtreme

Edytowano - 3 listopada 2014, 21:45

To matki nie mogły poprosić?

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2014, 21:50

@DeadExtreme: Widocznie mama jest wojującą feminazistką i poszła kastrować jakiegoś biedaka B|

Avatar Rokoko

3 listopada 2014, 22:17

@DeadExtreme:
a) Może nie mają matki
b) może matka jest zajęta
c) może chciały spędzić czas z tatą
d) może ojciec chciał je rozśmieszyć
e) tu wstaw milion innych powodów

Avatar noszkurnawszystkozajete

3 listopada 2014, 21:27

myślałam, że to posejdon xD

Avatar DoktorDiksior

3 listopada 2014, 21:08

To nam daje 18 smoków O.o

Avatar DeadExtreme

3 listopada 2014, 21:07

Współczuję tym dziewczynką...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Ostry ten sędzia

Frustrujące

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka