Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Można, tylko trzeba wstawać rano
To by wystarczyło
Nigdy na to nie wpadną
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 listopada 2014, 22:56
"Życie jest jak gówno na kole" - a, tak mi się skojarzyło...
Odpisz
4 listopada 2014, 22:04
Jak mam ten ciężar nosić będąc na tej górze?
Odpisz
4 listopada 2014, 22:08
@Agent00Kurczak: Raz na jakiś czas wpada na pomysł by wsiąść do samochodu i jedzie nim, ale po jakimś czasie paliwo się kończy i musi go nieść do najbliższej stacji.
Odpisz
4 listopada 2014, 22:14
@jacek1s: ech, Mariusz powinien częściej licznik sprawdzać.
Odpisz
4 listopada 2014, 22:29
@Agent00Kurczak: Chłopak nawet prawa jazdy nie ma ;p
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2014, 21:04
Będąc na dole życie powinno ci przejechać tym kołem po twarzy :)
Odpisz
4 listopada 2014, 21:08
Lepiej by wylądało :D
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2014, 21:41
@Chrzaszcz_Trzcinowy: *Wyglądało
Odpisz
4 listopada 2014, 22:50
@damianno2000: zabijmy go za to!!
Odpisz
4 listopada 2014, 22:58
Podarujmy mu dzisiaj
Odpisz
4 listopada 2014, 21:13
Życie kołem się toczy, a to oznacza, że wyznawcy iluminati mają przerąbane.
Odpisz