Otwórz oczy i nie narzekaj
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Cel namierzony
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2016, 17:02
Stworzył bym świat bez putina...
Odpisz
12 lipca 2021, 07:59
@Predator_PL: wtedy było by było nie było
Odpisz
12 sierpnia 2019, 18:25
A smoki są?
Odpisz
19 stycznia 2019, 07:56
Jak pomyślę sobie ile trzeba się namęczyć żeby coś zdobyć to mam wrażenie że nie warto
Odpisz
4 września 2018, 23:41
Gdzie mogę pograć w takiego RPG'a? A czy pójdzie mi na Atari?
Odpisz
27 lutego 2016, 09:57
właściwie to można skopiować nasz świat i usunąć z niego biede.
i proszę powstał świat marzeń
Odpisz
5 grudnia 2017, 12:43
@tr_8r: wiem że stare ale.. jeszcze bez raków, nudy itp.
Odpisz
12 lipca 2021, 07:59
@CookieeeMan: według mnie nie żyjesz
Odpisz
8 stycznia 2016, 15:23
@KontoUsunięte: Chyba że jesteś zjebem który w wieku 8 lat zaczął występować w serialu i zarabiać tyle kasy i mieć takie sukcesy których niektórzy w 20 lat by nie zdobyli ;-( życie nie jest fer
Odpisz
4 listopada 2014, 14:41
racja a teraz pomyślmy na to żeby moc się bawić potrzebujemy kasy że ją zarobić musimy pracować ale to za mało żeby NAPRAWDĘ się bawić musimy charować 48 godzin 14 dni w tygodniu
Odpisz
7 listopada 2014, 18:09
nie zawsze
Odpisz
28 listopada 2014, 13:10
@olka12544: no troche masz racje
Odpisz
4 listopada 2014, 11:44
Nie ma ch*ja to musi być Śródziemie.
Odpisz
5 listopada 2014, 21:11
I jeszcze ten awatar xD
Odpisz
5 listopada 2014, 19:17
bom klap
Odpisz
4 listopada 2014, 15:59
"Siedem miliardów niepowtarzalnych bohaterów." Pfff... Pewnie same multikonta...
Odpisz
4 listopada 2014, 10:57
Hahahha mina dziadka na samym końcu środkowe zdjęcie mnie rozbroiła.
Odpisz
4 listopada 2014, 14:24
Ten na czarno-białym zdjęciu?
Odpisz
4 listopada 2014, 15:05
@Diament2222: tak :P
Odpisz
4 listopada 2014, 16:34
@Diament2222: jesteś ślepy czy durny?
Odpisz
4 listopada 2014, 20:41
Po pierwsze,jestem dziewczyną,a po drugie-po prostu chciałam się upewnić.
Odpisz
4 listopada 2014, 20:49
@Diament2222: Po huy?! przecież opisał dokładnie...
Odpisz
6 listopada 2014, 16:10
No wiem,po prostu nie przeczytałam dokładnie. Zdarza się!
Odpisz
4 listopada 2014, 10:14
No i 0 na koncie ;)
Odpisz