Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jeszcze jak
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2019, 08:12
A ja sobie siedzę w archipelagu normalnych ludzi
Odpisz
1 stycznia 2020, 13:08
@Jadczukov: W dzielnicy fanatyków historii
Odpisz
5 marca 2021, 12:05
@Jadczukov: Także
Odpisz
9 sierpnia 2017, 10:55
w dzieciogrodzie lubią bawić się w CS:GO
Odpisz
20 sierpnia 2016, 21:57
A blogerzy? Cholerny Seksizm
Odpisz
13 marca 2016, 16:17
Ja trafiłam do dzieciogrodu, mieszkańscy mnie polubili i nie mogę uciec. Trochę jak Marco Polo w Chinach, ale ja prawdopodobnie się stamtąd nie wydostanę.
Odpisz
1 stycznia 2016, 17:02
a Polska?
Odpisz
5 listopada 2014, 21:38
A zaginione miasto to pornoland
Odpisz
10 listopada 2014, 14:55
@Teranert: zatonęło w dzieciogrodzie,a hentaioland gdzieś w Krainie Blogerek.
Odpisz
Edytowano - 4 września 2015, 19:31
@kotul: Ja rządzę w Hentaiolandzie.
Odpisz
17 lutego 2015, 05:05
wg was gdzie powinienem mieszkac ?
Odpisz
13 sierpnia 2015, 18:15
@rekin567: A co lubisz?
Odpisz
6 listopada 2014, 18:01
Jestem normalna, nie lubię LOLA i Mańkrafta, nie popełniam błędów, nie prowadzę bloga, nie jestem gimbusem i dzieckiem neo ;3
Odpisz
29 stycznia 2015, 16:29
@Juli826: Czyli jesteś w Archipelagu normalnych osób
Odpisz
6 listopada 2014, 14:22
Jestem szpiegiem z archipelagu. Mam dowiedzieć się jak najwięcej o Dzieciogrodzie. Planujemy atak.
Odpisz
7 listopada 2014, 15:06
Miło poznać. Ja jestem szpiegiem z niepokazanego tutaj Gramatorga. Planujemy atak na Bezortografialand. Przyłączysz się?
Odpisz
9 listopada 2014, 14:21
@Kawalara555: S henciom.
Przepraszam, przyzwyczajenie... Muszę się jakoś maskować w Dzieciogrodzie.
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2014, 14:36
a ja w beopsafialadzw (wiesz takie maskowanie)
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2014, 14:32
LOL O LOL tak bardzo LOL
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2014, 14:33
@rok20050: gfddo grwamfv w miabakqaft
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2014, 14:34
@rok20050: coeawe ardze cwawe
Odpisz
10 listopada 2014, 21:02
Zgubiłem się w Kolonii Gimbusów gdzieś w okolicy Lidż of Ledżend, ale telefon wypadł mi w Majnkraftowie w Dzieciogrodzie (bo podróżuje nie...)!! Helpen! Helpen!
Odpisz
5 listopada 2014, 23:24
Witamy w Nie,stolicy Hejterowa. Złóż pokłon przed naszym wielmożnym królem,panem i władcą,Grumpy Catem!
Odpisz
5 listopada 2014, 23:54
Pie*dol się -.-
Odpisz
6 listopada 2014, 00:09
NIE
Odpisz
9 listopada 2014, 18:31
Nein!
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2014, 14:52
*pokłon
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2014, 14:50
niestety nie mogę przebrnąć przez Mam dyzleksie lol!!11!!Ńe moia fina! I zaczynam poddawać się mieszkańcom Bezortografialandu.
Odpisz
5 listopada 2014, 21:10
Moja łódź z darmowym Wi-Fi od czterech lat nie może wypłynąć z morza idiotów...
Odpisz
5 listopada 2014, 21:24
wszpułczuje,ja utchnelam w Bezortograflandzie
Odpisz
9 listopada 2014, 18:33
@kawtkawt: Ja też utgnelam na Bezortograflandzie
Odpisz
9 listopada 2014, 20:39
jestam na granicy z kolonią gimbusów
Odpisz
5 listopada 2014, 22:02
Mhh... zdziwiło mnie,że na 42 komentarze, żadna osoba nie napisała komentarza typy "Na szczęście jestem w archipelagu normalnych osób"...
Odpisz
6 listopada 2014, 08:35
@DeadExtreme: Na szczęście jestem w archipelagu normalnych osób.
Odpisz
6 listopada 2014, 09:09
@DeadExtreme: Na szczęście jestem w archipelagu normalnych osób.
Odpisz
6 listopada 2014, 09:39
@benman: Ja też :)
Odpisz
6 listopada 2014, 21:31
@Niszczyiel: Zniszczyłeś passę.
Odpisz
9 listopada 2014, 20:14
@benman: Pun intended!
Odpisz