Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ładne rzeczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 listopada 2014, 20:03
A co jeżeli ta "kumulacja nieszczęść" jest bogata a dziewczyna to dz*wka co leci na kasę ?
Odpisz
4 listopada 2014, 20:30
@Lacoste: A co jeśli ta kumulacja nieszczęść to fajny facet z charakteru a ktoś kto go oceniał po wyglądzie to płytka dz*wka?
Odpisz
4 listopada 2014, 20:35
@jacek1s: A co jeśli tego faceta wgl nie ma?
Odpisz
4 listopada 2014, 20:45
@jacek1s: jacuś to wiadomo że kocha się sercem a nie oczami ale często widze na fejsie jak 16-o latki chodzą z 60-cio letnimi gościami dla hajsu i drogich przentów
Odpisz
4 listopada 2014, 21:00
@Lacoste: Co to ma do obrazka? Ja mówię o obrazku, a nie o sępach i blachach...
Odpisz
5 listopada 2014, 15:22
@jacek1s: facet wyglądający jak kupa nieszczęść, bez kasy, z fajną laską? A w tej bajce były smoki? :D
Odpisz
4 listopada 2014, 21:46
Ja bym raczej pomyślał ile ten gość musi zarabiać ;)
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2014, 21:08
w szkole taka dziewczyna ładna pupcia duże cycki, a jej chłopak chłopak żabia morda garbi się i w ogóle... do dzisiaj wszyscy się pytają ALE JAK ?!?!
Odpisz
26 stycznia 2016, 11:20
@qwertqwert: idiota
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2014, 20:51
A ja powiem
Że kocha się za charakter a nie za wygląd
dziewczyna nie musi być piękna i odwrotnie
Żeby docenić serce i poświęcony czas ukochanej osobie
Odpisz
4 listopada 2014, 20:46
Takie życie..... tych co tak mają......
Odpisz
4 listopada 2014, 20:44
Może i ładna, ale jaki charakter?
Odpisz
4 listopada 2014, 20:14
życie to wredna suka..
Odpisz