@Archeologwinternetach: Moja wyobraźnia ogranicza się do rzeczy i zdarzeń realnych. Zamiast tego mogę wyobrazić sobie twoje ciało z oderwanymi kończynami. TAC
gdy ciemność i natura spotyka się w umyśle artysty powstają jednocześnie wspaniałe jak i mroczne dzieła.
a tak na serio chciałbym miec takiego szczeniaczka
Komentarze
Odśwież7 listopada 2014, 21:06
czekam na komentarz mrocznego wilka
Odpisz
8 listopada 2014, 17:16
@BlueWolfPL: To się doczekałeś.
Odpisz
22 września 2015, 17:44
@MrocznyWilk: Witaj bestio.
Odpisz
22 września 2015, 18:48
@Archeologwinternetach: Witaj, archeologu.
Odpisz
22 września 2015, 21:04
@MrocznyWilk: Myślałem, że zostałeś zgładzony wieki temu.
Odpisz
23 września 2015, 00:13
@Archeologwinternetach: Widocznie byłeś omylny.
Odpisz
23 września 2015, 11:22
@MrocznyWilk: Skąd znasz takie trudne słowa? :O
Odpisz
23 września 2015, 13:01
@Archeologwinternetach: A któreż to uważasz za takowe?
Odpisz
23 września 2015, 17:37
@MrocznyWilk: byłeś<
Witaj<
to<
Odpisz
23 września 2015, 18:44
@Archeologwinternetach: Jaki jest w ogóle powód tejże rozmowy?
Odpisz
23 września 2015, 18:50
@MrocznyWilk: Widzisz miecz któryż ukazuje mój avatar?
Odpisz
23 września 2015, 18:57
@Archeologwinternetach: Powątpiewam, jakoby to miał być miecz. Prędzej maczeta. Ale co z tym?
Odpisz
24 września 2015, 18:42
@MrocznyWilk: Wyobraź sobie, jak ta maczeta rozcina twój łeb na dwie części.
Odpisz
24 września 2015, 20:08
@Archeologwinternetach: Moja wyobraźnia ogranicza się do rzeczy i zdarzeń realnych. Zamiast tego mogę wyobrazić sobie twoje ciało z oderwanymi kończynami. TAC
Odpisz
25 września 2015, 13:57
@MrocznyWilk: Jestem bytem niematerialnym.
Odpisz
25 września 2015, 17:52
@Archeologwinternetach: Aha.
Odpisz
25 maja 2016, 13:08
@MrocznyWilk: witaj panie będę twym KRÓLEM HAHAHAHAHHAHAHA
Odpisz
25 maja 2016, 21:05
@mcs1555: Świetnie.
Odpisz
26 maja 2016, 09:41
@MrocznyWilk: hahahahahahahahahhahaha!
Odpisz
25 sierpnia 2017, 00:22
@MrocznyWilk: u suck
Odpisz
25 sierpnia 2017, 20:00
@MR_Lizard: Gr8, u 2.
Odpisz
5 lipca 2021, 22:35
@MrocznyWilk: Czy przetrwałeś?
Odpisz
26 lipca 2021, 17:38
@srebrenica: Owszem, w przeciwieństwie do Archeologa.
Odpisz
30 listopada 2018, 17:43
Piesek Reapera XD
Odpisz
8 listopada 2014, 13:05
Haha, nie wierzę, obrazek o mnie :D Dzięki Panie A.
Odpisz
8 listopada 2014, 14:17
@MrocznyWilk: popatrz kto dodał .-.
Odpisz
8 listopada 2014, 14:26
@Equilibrium: Tylko, że to admini przepuszczają obrazki na główną .-.
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2016, 09:43
@MrocznyWilk: a w ogóle minka stania na głowie? ('_')
Odpisz
24 grudnia 2014, 07:28
Pierwszy był najlepszy.
Odpisz
8 listopada 2014, 12:40
I to jest sztuka a nie to co teraz wisi w muzeum.
Odpisz
8 listopada 2014, 12:37
Piękne 5/5, ciekawe czy to robione akwarelami czy czymś innym?
Odpisz
8 listopada 2014, 12:19
fajne 5/5
Odpisz
8 listopada 2014, 12:13
fajne 4/5
Odpisz
5 listopada 2014, 12:02
gdy ciemność i natura spotyka się w umyśle artysty powstają jednocześnie wspaniałe jak i mroczne dzieła.
a tak na serio chciałbym miec takiego szczeniaczka
Odpisz
5 listopada 2014, 11:55
Epickie
Odpisz