To dopiero dwa miesiące...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Równi i równiejsi
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
A jednak zrobili to w ten sposób
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2021, 15:03
A teraz dopiero bedziemy iść
Odpisz
6 listopada 2014, 15:12
dopiero...
Odpisz
6 listopada 2014, 14:43
Jak dla mnie to ten czas minął strasznie szybko
Odpisz
5 listopada 2014, 11:35
Mnie tam sie nadal podoba ;)
Odpisz
5 listopada 2014, 15:32
@saskacz: najwyraźniej nie masz klasy pełnej debili
Odpisz
5 listopada 2014, 15:44
@coloman: Tego nie mozesz byc pewny ;)
Odpisz
5 listopada 2014, 21:30
@coloman: dziś w szkole w mojej kasie idiotka podcieła sobie żyły i karetka przyjechała :p
sami idioci
Odpisz
6 listopada 2014, 14:25
@mooped: W twojej kasie? Pracujesz w spożywczaku dla olbrzymów? ;o
Odpisz
6 listopada 2014, 16:06
@mooped: nie wiem czy się śmiać czy płakać ._.
Odpisz
6 listopada 2014, 16:58
tag
Odpisz