Rany, teraz to się poczułem staro...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niezniszczalne
Jakby trochę nie fair
To by wystarczyło
Pozdrawiam świetliki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2022, 23:04
Niedługo 20
Odpisz
10 listopada 2014, 12:52
Stary, dobry Doom ma już 21 lat i nikogo to nie obchodzi...
Odpisz
10 listopada 2014, 18:20
@Slenderowiec2012: dopiero 10 grudnia będzie miał 21 lat o ile się nie mylę
Odpisz
10 listopada 2014, 19:17
@bylejakbylegdzie: E tam, i tak blisko do 21 rocznicy.
Odpisz
5 listopada 2020, 10:27
@bylejakbylegdzie: to ile ma teraz?
Odpisz
10 listopada 2014, 13:43
Ten klimat, normalnie kurna zaisty! Tuning w tej grze to najlepsze co może być!
Odpisz
14 marca 2018, 20:50
@lol30pl: szkoda że większość graczy to ricerzy...
Odpisz
11 listopada 2014, 14:34
Gram w to nadal
Odpisz
11 listopada 2016, 21:39
@Mycha2001: ja też. Zajebista gra
Odpisz
10 listopada 2014, 21:49
Moja druga gra na konsolę pierwsza to była Fifa :)
Odpisz
10 listopada 2014, 20:36
Sonic ma już 23 lata... Ale kogo to KU**A obchodzi oprócz mnie!
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2014, 16:29
mam na xbox'a ale wole underground 1
Odpisz
10 listopada 2014, 13:22
To nie zmienia faktu że jest najlepszą grą wyścigową. :]
Odpisz
10 listopada 2014, 13:12
Nie ogarniam d; Po co dawać obrazek mówiący, że gra ma już 10 lat? Btw. podobny był z GTA SA http://www.obrazki.jeja.pl/112979,poczules-sie-staro.html
Odpisz
10 listopada 2014, 12:44
Odpisz
10 listopada 2014, 12:04
Ja mam na komputerze zainstalowaną.
Odpisz
10 listopada 2014, 12:07
@Kamtru: Naprawdę super informacja, odmieniła mi życie, jest baardzo potrzebna...
Odpisz
10 listopada 2014, 12:22
@krolok1875: Po prostu to napisał co ci przeszkadza
Odpisz