Zjadłam tyle na obiad, że ledwo mogę oddychać...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Deal życia
Wielka przygoda
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2014, 18:13
Ach stare dobre "gdzie jest nemo" to byla genialna bajka
Odpisz
5 listopada 2014, 18:53
@lukasz5511: *hejtuje*
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2014, 20:33
@lukasz5511: ,, stare'' ,, genialna'' ,, dobre''
Odpisz
5 listopada 2014, 20:59
lepszy "Turbo" lub "Ralf Demolka",nie?
Odpisz
5 listopada 2014, 21:03
Mnie bajki Disneya nie interesują :p
Odpisz
5 listopada 2014, 21:04
ja tylko "Turbo" lubię z Disneya, wolę "Kapitana Tsubasę" (psst! to jest anime)
Odpisz
5 listopada 2014, 21:12
no co bajka najnowsza nie jest
Odpisz
6 listopada 2014, 07:06
@lukasz5511: To nie była w ogóle dobra bajka.... Disney i pixar tworzyli same gunwa. Jedyną dobrą był Wall-E
Odpisz
6 listopada 2014, 12:46
kwestia gustu
Odpisz
15 marca 2015, 13:22
@lukasz5511: oglądałem w 2015 czyli z wieśią c temu
Odpisz
1 czerwca 2021, 23:23
@cezarybartosiewicz: hej
Odpisz