Zemsta Aquamana nadejdzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pozdrawiam świetliki
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2015, 15:39
Japan?
Odpisz
9 listopada 2014, 18:41
to nie aquaman to Namor the Sub-Mariner
Odpisz
9 listopada 2014, 17:32
nadejdzie wraz z globalnym ociepleniem
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2014, 15:27
"Aquaman: Zemsta" W kinach od 15 listopada.
Odpisz
9 listopada 2014, 15:43
@DawidThePlayer: AquamEn? JEST ICH WIĘCEJ?! :O ("Men", to liczba mnoga a "Man" pojedyncza)
Odpisz
9 listopada 2014, 15:49
Piep**ona literówka i miejmy nadzieję, że jest tylko jeden.
Odpisz
9 listopada 2014, 13:05
Dlaczego zemsta? Gościu sam wpi***ala ryby!
Odpisz