Gdy słyszę świąteczną muzykę w listopadzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Papierowa szkoła posting
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Ikony
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2014, 14:36
też taką demolkę robię w domu :)
Odpisz
9 listopada 2014, 13:40
m nie w szkole w jednej klasie jest choinka , na religi wzieliśmy bąbki i sie naparzaliśmy , wszedzie szkło było
Odpisz
9 listopada 2014, 13:37
Serio? To tak was irytuje? Wiecie, ja nie przejmuję się zbytnio tym, że ktoś puszcza muzykę w niewłaściwej według mnie porze roku lub miesiącu.
Odpisz
9 listopada 2014, 11:07
Dobrze, że nie w sierpniu...
Odpisz
9 listopada 2014, 09:21
Ja tam lubię jak w listopadzie gra świąteczna muzyka :D
Odpisz
9 listopada 2014, 09:03
robie to w myślach :3
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2014, 08:36
Nie tylko ja tak myślę i mam ochotę to zrobić? Fajnie wiedzieć ;)
Odpisz
9 listopada 2014, 07:30
moja siostra przewróciła choinke rok temu na stół u tam były świeczki choinka zjarana
Odpisz
7 listopada 2014, 06:52
takie smutne... zawsze chciałem to zrobic, ale on był pierwszy
Odpisz