Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Szybki jak błyskawica
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2017, 21:13
Brawo
Odpisz
8 listopada 2014, 15:15
Było warto xd Nwm czy mam się z tego śmiać czy wku*wiać ;D
Odpisz
7 listopada 2014, 18:10
nom,zemsta dobra,ale wy nadal nas nie rozumiecie.Potrzebujemy miłości.
Odpisz
7 listopada 2014, 18:18
@kotul: A my ru*ania, trzeba uzupełniać potrzeby.
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2014, 21:25
@kotul: @kotul
i małego sztyletu, który przy najbliższej okazji wbijecie nam w brzuch :)
Odpisz
8 listopada 2014, 00:55
@kotul: "Potrzebujemy miłości" powiedziała gimnazjalistka.
Odpisz
8 listopada 2014, 11:38
powiedziała szóstoklasistka.To napisałam na zasadzie przyjaźni.Nie można dawać nam tylko cukierków,ale i porozmawiać.
Odpisz
8 listopada 2014, 11:39
@mikolajkj: Bój się mnie.Jestem szatanem,AVE!
Odpisz
8 listopada 2014, 11:40
@Maks2603: Coś w tym jest.Ale i tak ludzie nigdy się nie zrozumieją.
Odpisz
24 listopada 2017, 17:40
@kotul: Ahaaaa, to nic nie wyjaśnia :_:
Odpisz
24 stycznia 2018, 20:06
@Ameron: >2014 rok
Ale jak chcesz to możemy na priv czy coś, jak nie rozumiesz.
Odpisz
25 stycznia 2018, 18:35
@kotul: Jeśli łaska :v
Odpisz
27 stycznia 2018, 14:13
@Ameron: Okej to na fb czy coś napisz pytanie :v
Odpisz
27 stycznia 2018, 20:07
@kotul: O co?
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:15
@Ameron: O to, czego nie wiesz, czy coś :v
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:17
@kotul: Ale ja wszystkiego nie wiem :v
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:26
@Ameron: To pytaj o wszystko xD
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:30
@kotul: *pyta o wszystko*
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:42
@Ameron: *onie*
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:42
@kotul: *otak*
Odpisz
28 stycznia 2018, 17:37
@Ameron: *oNIE*
Odpisz
28 stycznia 2018, 17:56
@kotul: *oTAK i koniec*
Odpisz
5 marca 2019, 20:12
@Maks2603: +1
Odpisz
5 marca 2019, 22:05
@Desuv: nie budzi się trupa.
Odpisz
2 września 2019, 13:57
@Ameron: No chyba, że zbierasz armię zombi.
Odpisz
2 września 2019, 19:16
@obeniksus: nie, nie będę twoim trupem
Odpisz
2 września 2019, 20:08
@Ameron: Spokojnie. Wskrzeszam tylko martwe lolitki.
Odpisz
2 września 2019, 21:17
@obeniksus: a, to jestem bezpieczny
Odpisz
24 marca 2022, 23:49
@Ameron: a wiesz co się rymuje z "trupa"?
Odpisz
25 marca 2022, 05:11
@Drag_on: dupa?
Odpisz
7 listopada 2014, 20:34
haha ;D 5/5 xddd
Odpisz
7 listopada 2014, 18:41
genius ,ale na krótką metę :/ baba się będzie mścić...
Odpisz
7 listopada 2014, 18:08
To było piękne.
Odpisz
7 listopada 2014, 17:56
"Chłopu trzeba daaaaawać, albo się nie dziwić..."
Odpisz
7 listopada 2014, 17:36
przeje**ne w domu za 3...2...1...
Odpisz
7 listopada 2014, 17:35
No i ku*wa prawidłowo!
Odpisz