Ja na zakupach, za każdym razem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Trzeba brać osobną torbę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Tacy to pożyją
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2014, 07:59
Dla dziewczyn polecam ostatnie ;)
Odpisz
8 listopada 2014, 10:18
pomozemy takze okreslac czy lezy tak jak powinien
Odpisz
19 stycznia 2017, 17:44
Mamy się ubierać w wieszaki czy mamy się wieszać?
Odpisz
22 kwietnia 2019, 14:12
@ewelkapl: owo
Odpisz
7 listopada 2014, 21:03
Typowe pytanie
Odpisz
7 listopada 2014, 21:04
@NicNieWiedzacaSwinia: NIEEEEEEEEEEEE!!!!!! (tak naprawde to
"Hin ZGie- ba jaj gi")
Odpisz
7 listopada 2014, 21:20
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Hińzgie-PORNO-GEJ-bajgi zrobione w korei przez jabońdżyguf. Ile razy mam powtarzać?!
Odpisz
7 listopada 2014, 21:21
@AdiXiks: Wypaczysz mi to niedopaczenie??
Odpisz
7 listopada 2014, 21:31
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Już je wypaczyłem, ale nie martw się. Wybaczam ci tą pomyłkę. Idź i grzesz więcej.
Odpisz
8 listopada 2014, 07:43
@NicNieWiedzacaSwinia: Yama No Susume. Nie dziękuj mikmikowi, tak jak o to prosił.
Odpisz
8 listopada 2014, 14:40
@Chrzaszcz_Trzcinowy: kogoś to jeszcze śmieszy ?
Odpisz
8 listopada 2014, 15:45
@ArekTIGER: Mnie! HUUUUUUUUUUUUUUUUUUURA!
Odpisz
1 grudnia 2014, 21:03
@AdiXiks: przynajmniej to jest lepsze od tego waszego meine little gówno
Odpisz
1 grudnia 2014, 22:06
@GulpinPL: Ja też oglądam anime. Wejdź na czyjś profil zanim zaczniesz osądzać
Odpisz
2 grudnia 2014, 14:49
@AdiXiks: mi chodziło że anime jest lepsze od my little pony
Odpisz
2 grudnia 2014, 16:06
@GulpinPL: Spoko, ale to brzmiało tak jakbym je oglądał.
Odpisz
2 grudnia 2014, 16:07
@AdiXiks: a ok to sory.
Odpisz
7 listopada 2014, 21:12
Rozumiem, że są ludie którzy nie lubią anime, ale ja mam własne zdanie. Z tego właśnie powodu pytam-Jakie to anime?
Odpisz
8 listopada 2014, 07:58
@Niewierny69: mikmik napisał wyżej
Odpisz
7 listopada 2014, 22:31
ostatni najlepszy ; P
Odpisz
7 listopada 2014, 22:06
Tytuł to : Yama No Susume
Nie trzeba dziękować i Hejtować :P
Odpisz
7 listopada 2014, 22:17
@mikmik: Więc nie dziękuje.
Odpisz
7 listopada 2014, 21:11
Więc to o to chodzi z pustymi wieszakami :O.
Odpisz