Widzę, że wyłączasz budzik i zamykasz oczy na "minutkę"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To by wystarczyło
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2014, 12:17
hehe 4.5/5pkt.
Odpisz
7 listopada 2014, 16:08
ja mam 2 budziki 1 dzwoni 20 minut po 1 :)
Odpisz
7 listopada 2014, 16:15
@bylejakbylegdzie: nie możesz sobie w telefonie ustawić dwóch alarmów ?
Odpisz
7 listopada 2014, 19:32
@kawtkawt: mogę tylko 8 ustawić a używam 10
Odpisz
7 listopada 2014, 19:34
@bylejakbylegdzie: aaaaa
Odpisz
7 listopada 2014, 16:18
Życie na krawędzi.
Odpisz
7 listopada 2014, 15:59
taaa... dzwoni o 6 zamykam na minute oczy a tu już 12
Odpisz
7 listopada 2014, 11:48
Dzisiaj rano to miałem. Miałem wstać o dziewiątej, wstałem jakieś pół godziny temu ;_;
Odpisz