Napisaliśmy dla Was poradnik!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Zdeklasowani znowu
Przyszłość jest piękna
Niegrzeczny Oskarek
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 10 listopada 2014, 07:55
Przeciętny Polak jeśli odkładał by ze swojej pensji 300 zł... To i tak ku*wa nigdy Porshe nie kupi!
Odpisz
10 listopada 2014, 08:19
@DeadExtreme: Wg internetu za 332 500 zł można kupić porshe. Musiałby na to poświęcić 300zł z 1109 pensji, czyli z 92 lat swojego życia.... chyba, że będzie odkładał z żoną/mężem - przez 46 lat.
Jednak po co komu porshe? Inni Polacy jeszcze ci ukradną, zarysują, albo sam się rozbijesz.
Odpisz
10 listopada 2014, 08:30
@Myszkapl: Właśnie... na co komu porshe... Jeśli ktoś zaraz to podpie**oli i nie ma Porshe...
Ale nawet jeśli będzie odkładał 92 lata... To nie uzbiera, ponieważ zarabiać (porządnie) zacznie w wieku 18-20 lat. Czyli Porshe kupi w wieku 110 lat... Nawet Jeśli tyle dożyję to długo nie pojeździ...
Jedyne odkładać więcej lub z żoną/mężem.
Odpisz
10 listopada 2014, 11:15
@Myszkapl: również takie auto nie na te drogi jest :)
Odpisz
10 listopada 2014, 11:50
@DeadExtreme: Jedno ważne pytanie. Na h*j ci porsche?
Odpisz
10 listopada 2014, 11:59
@Nieznany_w_internecie: Czy ktoś mówi, że mi jest potrzebne?
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2014, 12:29
@DeadExtreme: właśnie po co komu porshe jak można miec Bugatti Veyron Super Sport
Odpisz
10 listopada 2014, 08:06
Wydawać mniej niż 0 zł ? Tak sie da ?
Odpisz
10 listopada 2014, 08:13
@Lacoste: Tak.
Kiedyś kupiłem picie 500ml za 70gr.
Odpisz
10 listopada 2014, 08:33
W biedronce obok mojej szkoły jest 2 litry soku (ale takiego za**bistego xD) za 1.99 zł...
Odpisz
10 listopada 2014, 10:19
To je więcej niż 0 zł.
Odpisz
10 listopada 2014, 10:28
@dustin2001: Nie.Grosz to mniej niż złotówka. Więc zapłaciłem 0 zł ale 70 groszy.
Odpisz
10 listopada 2014, 11:34
70 groszy to 0,7 zł. 0,7>0. Przegrałeś.
Odpisz
10 listopada 2014, 11:36
@Nieznany_w_internecie: Shit. Nigdy nie byłem dobry z matmy.
Odpisz
10 listopada 2014, 11:38
Masz rację do tego, że grosz to mniej niż złotówka, ale nie do tego, że grosz to mniej niż nic.
Odpisz
10 listopada 2014, 10:20
To takie... GŁĘBOKIE...
Odpisz
10 listopada 2014, 09:04
UUUUU wydawnictwo jeja.pl no no no :D
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2014, 08:00
"All rights reserved
Wydawnictwo Jeja.pl 2014" :D
Odpisz
10 listopada 2014, 07:31
słabe
Odpisz