Za każdym razem w Centrum Pokemon
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Drewniany kominek
Zdeklasowani znowu
Trzeba brać osobną torbę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2014, 19:55
pamiętam że w pokemonach nie miałem pikachu bo to było gówno
Odpisz
8 listopada 2014, 20:25
@seboludek: Gówno to jesteś ty.
Odpisz
9 listopada 2014, 07:47
@Pikachu: Pikachu jest dobry, ale ja go zawsze ewoluuje na 29 lvl.Bo poznaje Tunderbolt.
Odpisz
26 stycznia 2015, 19:11
@Pikachu: pikachu słaby! Raichu dobry xD
Odpisz
26 stycznia 2015, 19:24
@szymono2005: Raichu jest głupi i brzydki. :P
Odpisz
2 czerwca 2016, 05:59
@szymono2005: Sorry że odkopuje, ale Pikachu z Light ballem jest sporo lepszy od raichu.
Odpisz
22 stycznia 2017, 23:07
@Pikachu: pamiętam jak wymieniłem cię na zapdosa :D
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2014, 17:22
Pokemon Fire/Red nadal gram i mam problem z Misty
Odpisz
8 listopada 2014, 19:34
@Teranert: A jakim starterem / pokiem grasz? Też gram w fire red.
Odpisz
9 listopada 2014, 07:47
@Teranert: Jakie poki?
Odpisz
9 listopada 2014, 10:27
@Teranert: Ja rozwaliłem Misty pokemonem ognistym. Da się? Da się.
Odpisz
9 listopada 2014, 18:00
Chalmander na 29 lv
Odpisz
9 listopada 2014, 22:46
@Teranert: Ja tak jak perwoll rozwaliłem ją ognistym pokemonem, tyle że jechałem tylko w niego. Miałem wtedy chyba Charizarda 40+. Z tego co pamiętam, to może ci się na nim przydać dig.
Odpisz
9 listopada 2014, 23:10
@Teranert: pójdź do lasu i exp ognistego na robalach jak trafisz pikachu to użyj słabego pokemona by go złapać
Odpisz
2 maja 2015, 16:35
@Teranert: W Virdian Forest mogłeś złapać Pikachu wybrałem na początku Charmandera ewoluowałem go w Charmeleona i pokonałem go Metal Claw ^^ A potem jak byłem w 2 gymie (Misty) to ją Pikachu wyje**łem xd #YOLO
Odpisz
8 listopada 2014, 16:05
Wie ktoś gdzie można pobrać działającą wersję Pokemonów na PC ?
Odpisz
8 listopada 2014, 16:09
@tolekolek: Nie ma pokemonów na pc. Jeśli chcesz je uruchomić musisz pobrać emulator, który symuluję konsole za pomocą jej biosa. Potem pobierasz plik gry i uruchamiasz za pomocą emulatora. Znajdziesz mnóstwo poradników na yt ;)
Odpisz
8 listopada 2014, 16:48
@tolekolek: w sumie jest pokemon showdown ;0
Odpisz
8 listopada 2014, 19:33
@Szymon123PL: Wersje na PC można znaleźć, ale to podróbki. Nie wiem nawet skąd, ale kiedyś na kompie miałem POKEMON PC (Aplikacja, a nie plik do emulatora, normalna gra). Słaba grafika (Ale niby fajne, bo "prawie 3D"...), brak fabuły, mało pokemonów i słaba rozgrywka. Co jak co, ale nie polecam.
Odpisz
9 listopada 2014, 07:44
@tolekolek:
fire red?
Odpisz
9 listopada 2014, 22:47
@Player112: Firered jest na gba.
Odpisz
8 listopada 2014, 16:37
podczas expienia chce jej przywalić w gębę i język odciąć ;-;
Odpisz
6 listopada 2014, 19:05
I ten jej tekst "We hope to see you again". Ona tylko na to czeka.
Odpisz
6 listopada 2014, 18:53
True
Odpisz
6 listopada 2014, 17:36
Prawda ;-;
Odpisz