Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar seboludek

8 listopada 2014, 19:55

pamiętam że w pokemonach nie miałem pikachu bo to było gówno

Avatar Pikachu

8 listopada 2014, 20:25

@seboludek: Gówno to jesteś ty.

Avatar Player112

9 listopada 2014, 07:47

@Pikachu: Pikachu jest dobry, ale ja go zawsze ewoluuje na 29 lvl.Bo poznaje Tunderbolt.

Avatar szymono2005

26 stycznia 2015, 19:11

@Pikachu: pikachu słaby! Raichu dobry xD

Avatar Pikachu

26 stycznia 2015, 19:24

@szymono2005: Raichu jest głupi i brzydki. :P

Avatar
Konto usunięte

2 czerwca 2016, 05:59

@szymono2005: Sorry że odkopuje, ale Pikachu z Light ballem jest sporo lepszy od raichu.

Avatar hehineji

22 stycznia 2017, 23:07

@Pikachu: pamiętam jak wymieniłem cię na zapdosa :D

Avatar Teranert

Edytowano - 8 listopada 2014, 17:22

Pokemon Fire/Red nadal gram i mam problem z Misty

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2014, 19:34

@Teranert: A jakim starterem / pokiem grasz? Też gram w fire red.

Avatar Player112

9 listopada 2014, 07:47

@Teranert: Jakie poki?

Avatar Perwoll

9 listopada 2014, 10:27

@Teranert: Ja rozwaliłem Misty pokemonem ognistym. Da się? Da się.

Avatar Teranert

9 listopada 2014, 18:00

Chalmander na 29 lv

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2014, 22:46

@Teranert: Ja tak jak perwoll rozwaliłem ją ognistym pokemonem, tyle że jechałem tylko w niego. Miałem wtedy chyba Charizarda 40+. Z tego co pamiętam, to może ci się na nim przydać dig.

Avatar bylejakbylegdzie

9 listopada 2014, 23:10

@Teranert: pójdź do lasu i exp ognistego na robalach jak trafisz pikachu to użyj słabego pokemona by go złapać

Avatar pinkoszmateusz

2 maja 2015, 16:35

@Teranert: W Virdian Forest mogłeś złapać Pikachu wybrałem na początku Charmandera ewoluowałem go w Charmeleona i pokonałem go Metal Claw ^^ A potem jak byłem w 2 gymie (Misty) to ją Pikachu wyje**łem xd #YOLO

Avatar tolekolek

8 listopada 2014, 16:05

Wie ktoś gdzie można pobrać działającą wersję Pokemonów na PC ?

Avatar Szymon123PL

8 listopada 2014, 16:09

@tolekolek: Nie ma pokemonów na pc. Jeśli chcesz je uruchomić musisz pobrać emulator, który symuluję konsole za pomocą jej biosa. Potem pobierasz plik gry i uruchamiasz za pomocą emulatora. Znajdziesz mnóstwo poradników na yt ;)

Avatar Mateusz_gameplay

8 listopada 2014, 16:48

@tolekolek: w sumie jest pokemon showdown ;0

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2014, 19:33

@Szymon123PL: Wersje na PC można znaleźć, ale to podróbki. Nie wiem nawet skąd, ale kiedyś na kompie miałem POKEMON PC (Aplikacja, a nie plik do emulatora, normalna gra). Słaba grafika (Ale niby fajne, bo "prawie 3D"...), brak fabuły, mało pokemonów i słaba rozgrywka. Co jak co, ale nie polecam.

Avatar Player112

9 listopada 2014, 07:44

@tolekolek:
fire red?

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2014, 22:47

@Player112: Firered jest na gba.

Avatar ognistyptak555

8 listopada 2014, 16:37

podczas expienia chce jej przywalić w gębę i język odciąć ;-;

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2014, 19:05

I ten jej tekst "We hope to see you again". Ona tylko na to czeka.

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2014, 18:53

True

Avatar Szymon123PL

6 listopada 2014, 17:36

Prawda ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: KubaKubowski

Co to takiego?

Drewniany kominek

Zdeklasowani znowu

Trzeba brać osobną torbę

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka