Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar szafirowy01

8 listopada 2014, 18:56

Veneno! Cudo. Chcę :D Chociaż podejrzewam, że wyjazd nim na polską ulicę skończyłby się otoczeniem przez fanów motoryzacji ;)

Avatar Wladzikxx

9 listopada 2014, 07:35

@szafirowy01: Albo zgubieniem silnika, kół, drzwi i osi na pierwszej dziurze

Avatar TheWall02

28 grudnia 2015, 15:00

@szafirowy01: a co byś powiedział na Koeniggsega Agerę R albo Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse? Hę?

Avatar szafirowy01

31 grudnia 2015, 11:35

@TheWall02: Agera chętnie. Veyron trochę mniej - kiedyś bym chciał, ale teraz ta ciężka, przekombinowana krowa już mnie tak nie zachwyca.

Avatar FlorencjaBall

27 lipca 2018, 16:11

@szafirowy01: Supra>jakaś Lazania na kiju

Avatar obelus284

12 marca 2015, 20:44

lamborghini veneno ile to kosztuje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar TheWall02

23 stycznia 2016, 08:33

@obelus284: czyli produkujesz volgswagena jette xd

Avatar obelus284

23 stycznia 2016, 13:22

@TheWall02: wpadłem na ten pomysł kiedy byłem na haju a teraz nie mogę tego cofnąć

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2015, 15:21

Je**na materialistka ;_;

Avatar Griszka

8 listopada 2014, 18:01

taką tępą dzidę się zostawia jak tylko zapyta o samochód, no halo
nawet jak jest "jednorazówką" .c.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Szymon123PL

8 listopada 2014, 21:57

@Griszka: Jesteś potworem ;-;

Avatar Griszka

9 listopada 2014, 10:26

@Szymon123PL: weź, bo się zarumienię ;c;

Avatar mrofpower

9 listopada 2014, 08:57

Nie jestem taką cholerą

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2014, 08:40

dziewczuny, ja pierdziele błąd

Avatar Pan_Bagietka

8 listopada 2014, 22:33

Przypomniał mi się kawał o Jasiu:)

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2014, 19:47

Z tego co pamiętam to na tym aucie twórcy "GTA V" wzorowali się w robieniu "Pegasis Zentorno" (najszybsze samochód w grze).

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2014, 20:52

BRAWO!

Avatar Wladzikxx

9 listopada 2014, 07:33

Wydaje mi się że nie to auto tylko Lamborghini Sesto Elemento było wzorem. Jak się mylę poprawcie mnie.

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2014, 11:58

@Wladzikxx: Według wiki zentorno wzorowane jest na dwóch autach: Lamborghini Sesto Elemento lub Lamborghini Veneno.

Avatar Erni1

8 listopada 2014, 19:27

lamborghini venemo ten okropny wygląd tylko ujęcie ładne:p

Avatar noszkurnawszystkozajete

8 listopada 2014, 19:18

BLACHARA :v

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2014, 18:06

Jak o samochód na początku pyta to olej szmatę i tyle.

Avatar szymekck151

8 listopada 2014, 18:05

było ale fajne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nie są aż takie pyszne

Młodzi gniewni

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Tymi się chodzi

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka