Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie są aż takie pyszne
Młodzi gniewni
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tymi się chodzi
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2014, 18:56
Veneno! Cudo. Chcę :D Chociaż podejrzewam, że wyjazd nim na polską ulicę skończyłby się otoczeniem przez fanów motoryzacji ;)
Odpisz
9 listopada 2014, 07:35
@szafirowy01: Albo zgubieniem silnika, kół, drzwi i osi na pierwszej dziurze
Odpisz
28 grudnia 2015, 15:00
@szafirowy01: a co byś powiedział na Koeniggsega Agerę R albo Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse? Hę?
Odpisz
31 grudnia 2015, 11:35
@TheWall02: Agera chętnie. Veyron trochę mniej - kiedyś bym chciał, ale teraz ta ciężka, przekombinowana krowa już mnie tak nie zachwyca.
Odpisz
27 lipca 2018, 16:11
@szafirowy01: Supra>jakaś Lazania na kiju
Odpisz
12 marca 2015, 20:44
lamborghini veneno ile to kosztuje
Odpisz
19 marca 2015, 08:43
@obelus284: powiem tylko tyle że takich jest 3 na świecie
Odpisz
18 kwietnia 2015, 18:29
dodać ponad 15 roadserów
Odpisz
18 kwietnia 2015, 22:01
@obelus284: Jeden był na allegro
Odpisz
19 kwietnia 2015, 14:56
racja
Odpisz
28 grudnia 2015, 14:57
@obelus284: a ja i tak wolałbym Koeniggsega Agera R ;-;
Odpisz
28 grudnia 2015, 15:13
@TheWall02: koenigsegg agera one:1 jest lepszy
Odpisz
16 stycznia 2016, 13:05
@obelus284: a jeszcze lepszy Hennesy Venom GT Spyder
Odpisz
16 stycznia 2016, 20:10
@TheWall02: ale jeszcze jeszcze lepszy jest ssc tuatara
Odpisz
17 stycznia 2016, 21:04
@obelus284: Tuatara? a co z SSC Ultimate Aero TT?
Odpisz
17 stycznia 2016, 21:11
@TheWall02: ssc aero tt jest starsze i słabsze od tuatary widać że się mało znasz
Odpisz
18 stycznia 2016, 07:55
@obelus284: phi nowe bugatti chiron >:D
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2016, 16:12
@TheWall02: chiron to dopiero zapowiedzi choć jednak daje radę 463 na godzine robi wrażenie, w takim razie statek kosmiczny NASA ps. wiem że mówiliśmy o samochodach ale wiem że nic szybszego nie ma od statków kosmicznych NASA więc musiałem go podać
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:54
@obelus284: a wiesz że poprzednie Bugatti Chiron Miało 18 cylindrów?
Odpisz
18 stycznia 2016, 20:00
@TheWall02: stary chiron był taki jak lamborghini diablo dobry ale nie najlepszy
Odpisz
18 stycznia 2016, 21:10
@obelus284: umm ja mam lambo diabła
Odpisz
19 stycznia 2016, 17:19
@TheWall02: a ja jestem właścicielem firmy bugatti i projektantem nowego chirona
Odpisz
22 stycznia 2016, 12:17
@obelus284: ta na pewno Volgswagen ma Bugatti
Odpisz
22 stycznia 2016, 13:04
@TheWall02: Volgswagen to ja
Odpisz
23 stycznia 2016, 08:33
@obelus284: czyli produkujesz volgswagena jette xd
Odpisz
23 stycznia 2016, 13:22
@TheWall02: wpadłem na ten pomysł kiedy byłem na haju a teraz nie mogę tego cofnąć
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:21
Je**na materialistka ;_;
Odpisz
8 listopada 2014, 18:01
taką tępą dzidę się zostawia jak tylko zapyta o samochód, no halo
nawet jak jest "jednorazówką" .c.
Odpisz
8 listopada 2014, 18:10
@Griszka: A jeśli zapyta "Jak duży masz basen" lub "Jak wielki masz dom", to mam olać szmate czy jak?
Odpisz
8 listopada 2014, 18:20
@DeadExtreme: na oba te pytania jest jedna dobra odpowiedź - "na tyle duży, żeby cię już nigdy nie odnaleziono"
:^)
Odpisz
8 listopada 2014, 19:14
@Griszka: A co jeśli pochodzi z biednej rodziny, która ma zaległości w kredycie i komornik zabrał im wszystko oprócz nie zbędnych do życia rzeczy, nie mają prądu, ciepłej wody i palą w kominku jakimiś gazetami, bo nie mają drewna ani węgla, a skoro nie mają ogrzewania dużo chorują. A ta dziewczyna chce ukraść samochód żeby go sprzedać i poratować swoją biedną rodzinę? :V
Odpisz
8 listopada 2014, 19:28
@Szymon123PL: Zostaw. Dz*wka chce ci ukraść samochód.
Odpisz
8 listopada 2014, 19:32
@Szymon123PL: na jej miejscu poderwałabym dowolnego faceta, poszła z nim do jego domu, zabiła go/poddusiła/naćpała, wykradłabym wszystkie jego pieniądze i kosztowności i dopiero odjechała jego samochodem.
po chomik jej samo auto, które i tak ciężko sprzedać? .c.
Odpisz
8 listopada 2014, 21:57
@Griszka: Jesteś potworem ;-;
Odpisz
9 listopada 2014, 10:26
@Szymon123PL: weź, bo się zarumienię ;c;
Odpisz
9 listopada 2014, 08:57
Nie jestem taką cholerą
Odpisz
9 listopada 2014, 08:40
dziewczuny, ja pierdziele błąd
Odpisz
8 listopada 2014, 22:33
Przypomniał mi się kawał o Jasiu:)
Odpisz
8 listopada 2014, 19:47
Z tego co pamiętam to na tym aucie twórcy "GTA V" wzorowali się w robieniu "Pegasis Zentorno" (najszybsze samochód w grze).
Odpisz
8 listopada 2014, 20:52
BRAWO!
Odpisz
9 listopada 2014, 07:33
Wydaje mi się że nie to auto tylko Lamborghini Sesto Elemento było wzorem. Jak się mylę poprawcie mnie.
Odpisz
9 listopada 2014, 11:58
@Wladzikxx: Według wiki zentorno wzorowane jest na dwóch autach: Lamborghini Sesto Elemento lub Lamborghini Veneno.
Odpisz
8 listopada 2014, 19:27
lamborghini venemo ten okropny wygląd tylko ujęcie ładne:p
Odpisz
8 listopada 2014, 19:18
BLACHARA :v
Odpisz
8 listopada 2014, 18:06
Jak o samochód na początku pyta to olej szmatę i tyle.
Odpisz
8 listopada 2014, 18:05
było ale fajne
Odpisz